Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Now Dance 1989 - The 12" Mixes 2LP

24-07-2012, 17:47
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 19.99 zł     
Użytkownik AB-play
numer aukcji: 2413337943
Miejscowość Białystok
Wyświetleń: 22   
Koniec: 11-07-2012, 10:46

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Rozmiar płyty: 12 cali

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

136309/20


Płyta Winylowa:

Now Dance 1989 - The 12" Mixes 2LP EX/NM


 


Genre:Electronic, Hip Hop

Style:Acid House, House, Pop Rap, RnB/Swing, Hip-House, Downtempo

Year:1989 


Bobby Brown –  My Prerogative (Extended Remix)  8:02  

Neneh Cherry –  Buffalo Stance  5:48  

Inner City –  Ain't Nobody Better (Groove Corporation Remix)  6:03  

Soul II Soul –  Keep On Movin'  5:47  

Maze* –  Joy And Pain  7:20  

Tone Loc –  Funky Cold Medina  4:07  

Cookie Crew, The –  Got To Keep On  5:06  

Beatmasters, The With Merlin –  Who's In The House (The Hip House Anthem)  6:23  

D-Mob* Featuring LRS –  It Is Time To Get Funky  7:17  

Tyree* Featuring Kool Rock Steady –  Turn Up The Bass (Super Duper Mix Part 1 & 2)  10:04  

Fine Young Cannibals –  She Drives Me Crazy  7:05  

Paula Abdul –  Straight Up (12" Remix)  6:52  

Yazz –  Where Has All The Love Gone  6:31  

Kym Mazelle –  Got To Get You Back (The Groovy Piano Mix)  6:20  

Diana Ross –  Workin' Overtime (Extended Version)  7:33  

Cappella –  Helyom Halib (Part One)  6:33  

Coldcut Featuring Lisa Stansfield –  People Hold On  7:32  

Paul Simpson Featuring Adeva –  Musical Freedom (Free At Last) (Extended Freedom Mix)  6:21  

Chanelle –  One Man (One Mix)  7:49  

Double Trouble & Rebel MC, The* –  Just Keep Rockin' (Sk'ouse Mix)  4:54





Stan płyty/płyt: EX/NM

Wszystko oryginalne 100%






Skala ocen vinyli:

M Mint: Płyta w perfekcyjnym stanie, praktycznie brak śladów używania, mogła być wyjęta kilka razy z koperty.
NM/M- Near Mint/Mint-:
Płyta wizualnie wygląda pięknie, z ledwo dostrzegalnymi "muśnięciami" od wyjmowania z kopery, ale absolutnie bez rys.
EX Excelent:
Mogą wystąpić tzw. "kopertówki"  lub/i kilka włosowatych rysek, które w żaden sposób nie powinny wpływać na jakość odtwarzania.
VG Very Good:
Widoczne ślady używania - nieszkodliwe wyłącznie powierzchowne, płytkie zadrapania powstałe podczas wielokrotnego grania. Płyta nie przeskakuje.
G Good:
Płyta wielkorotnie odsłuchiwana, "mocno grana", sporo wdocznych śladów użytkowania, pojawiają się grube rysy, może pojawić się syczenie. Płyta nie przeskakuje.
G- Good-:
płyta może przeskoczyć lub zaciąć się.

("+" i "-" odchylenia na plus lub minus od w/w stanów oraz "/" oznacza stan strony np: NM/VG - jedna strona NM druga VG lub też "vinyl od NM ...do VG")





Wszytstkie vinyle sa oryginalne, nie osceniamy stanu okładek - od tego są real fotki. - nie przyjmujemy reklamacji w stylu "okładka jest podniszczona" a zdjęcie nie kłamie.
Kierujemy się zasadą "Jeśli nie jesteś pewien to zapytaj", z chęcią odpowiemy na każde pytanie, wyslemy dodatkowe zdjęcia itp.., towar zakupiony na licytacji nie podlega zwrotowi bez podania przyczyny
(zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r.o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny), ocena stanu
vinyli: 90% wizualnie, odsłuchujemy około 10%, jeśli chcesz wiedziec dokładnie to napisz do nas - unikniemy nieporozumień, reklamacje w ciągu 10 dni od otrzymania towaru. Wystawiamy rachunki na życzenie.