Aktualna cena: 1 025 zł
Użytkownik
DRUMFIRE
numer aukcji: 4621198694
Miejscowość Katowice
Licytowało: 13
Wyświetleń: 681
Koniec: 28-09-2014, 23:02
Dodatkowe informacje:
Stan: Używany Gwarancja: Brak Procesor : Intel Core i3 Liczba rdzeni procesora: Dwa Pamięć RAM (MB): 4 Pojemność dysku (GB): 500.00 Karta graficzna: Grafika dedykowana Wielkość matrycy : 15" - 15.9" Rozdzielczość matrycy : 1366 x 768 Rodzaj matrycy: Matryca błyszcząca System operacyjny: Windows 7 Dodatkowe informacje: Czytnik kart pamięci, Kamera, Obsługa standardu 802.11n
Przedmiotem licytacji jest wydajny notebook Sony Vaio z procesorem i3. Sprzęt jest bardzo, ale to bardzo zadbany. I na tym w sumie mógłbym zakończyć. Więcej czasu przeleżał niż był używany, stan rewelacyjny (są jakieś mikroryski na obudowie, w końcu jednak opuścił fabrykę).
Dodam, że w zestawie jest oryginalne pudło, nawet folie, które były na matrycy podczas kupna. Super sprawą jest możliwość nagrywania płyt recovery (moje dokładam do zestawu). Każdy użytkownik może sobie sam taką płytę nagrać programem, który jest w zestawie na dysku. Dzięki temu nie musimy kombinować przy formatowaniu dysku twardego. Po prostu wkładamy płytę i mamy laptop jak z fabryki, z oryginalnym windowsem 7 i sterownikami. Zatem formatowanie na tym laptopie to przyjemność. Nie trzeba się za każdym razem bawić we wgrywanie sterowników itd.
Laptop posiadam od nowości. Nie był nigdy otwierany w celu naprawy. Otworzyłem go kiedyś jedynie "z wierzchu", żeby go przeczyścić. Nigdy też nie był w serwisie (nie było takiej potrzeby).
Jako ciekawostkę dodam, że laptop robi ogromną furorę wśród ludzi ze względu na swój design :)
W sumie zestaw zawiera:
- notebook z oryginalną baterią
- oryginalny zasilacz
- pudło oryginalne z numerem seryjnym
- płyty Sony Recovery
- oryginalny system Windows 7 napokładzie
Możliwy równiez odbiór osobisty. Za sprzęt dałem kosmiczne pieniądze, więc aukcja z pewnością jest okazją dla tego, komu uda się wylicytować go za ludzkie pieniądze :)
Producent
segment
klasa
przekątna ekranu LCD
nominalna rozdzielczość LCD
procesor
model procesora
i3-350M (2.26 GHz, 3MB cache )
ilość rdzeni
wielkość pamięci RAM
typ zastosowanej pamięci RAM
pamięć RAM rozszerzalna do
rodzaj dysku twardego
pojemność dysku magnetycznego
napęd optyczny
dedykowana grafika
karta graficzna
pamięć karty graficznej
wyjścia karty graficznej
wyjście HDMI
wyjście D-Sub
typ akumulatora
karta dźwiękowa
czytnik kart pamięci
komunikacja
WiFi IEEE 802.11b/g/n
LAN 1 Gbps
Bluetooth
interfejsy
ExpressCard
eSata / USB
3 x USB
dodatkowe wyposażenie/funkcjonalność
wbudowany mikrofon
kamera 0.3 Mpix
zainstalowany system operacyjny
Windows 7 Home Premium 64 bit
szerokość
głębokość
wysokość
waga
dodatkowe informacje