Cena kup teraz: 150 zł
Aktualna cena: 130 zł
Użytkownik
wmryta
numer aukcji: 5182415292
Miejscowość Bytom
Wyświetleń: 30
Koniec: 23-03-2015, 13:32
Dodatkowe informacje:
Stan: Używany Producent: Inne Waga dziecka: 3.50 [kg] Wiek dziecka (mc): 0 Dodatkowe informacje: Regulowany system nośny Rodzaj nosidła: Inne Opcje noszenia: Przodem
Sprzedam używane nosidełko Lascal M1 . Nosidło było używane tylko przez moją córeczkę od września 2014 roku i jest w bardzo dobrym stanie. Nosidło jest jeszcze na gwarancji (do 04.09.2016r).
Maluszek może być w nim noszony zarówno przodem, jak i tyłem . Przeznaczone jest dla dzieci od 3,5kg do 14kg .
Nosidełko jest bardzo łatwe w obsłudze, może je bardzo szybko i bezproblemowo dopasować do ciała osoby noszącej, co jest bardzo istotne, gdzy jest używane przez więcej niż jedną osobę.
Zachęcam do zapoznania się z opisem producenta (poniżej) i do odwiedzenia strony http://www.lascal.pl/products/nosidelko-m1-carrier/features , gdzie znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje.
Nosidełko Lascal M1 jest następnej generacji nosidełkiem z modnym i sportowym wyglądem dla rodziców na czasie. Użycie najnowocześniejszych, oddychających materiałów, znacznie zwiększa komfort używania nosidełka zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Górna osłonka oraz otwory przy rękach i nogach, które są w bezpośrednim kontakcie ze skórą dziecka, zostały wykonane z wyją tkowo miękkiego i naturalnie antybakteryjnego materiału Bamboo .
Unikatowa, trójstronnie regulowana część przednia nosidełka bezpiecznie i idealnie dopasowuje się tak do ciała noworodków, jak i do większych dzieci. Unikalne wbudowane wsparcie kręgosłupa zawsze podtrzymuje rozwijający się kręgosłup dziecka w linii prostej.
Nosidełko Lascal M1 można łatwo i szybko założyć i zdjąć. Szerokie i miękko wyściełane paski naramienne oraz oddychające podparcie okolicy lędźwiowej idealnie rozkładają ciężar noszonego dziecka, odciążając barki i plecy rodzica, co zapewnia wyjątkowy komfort.