|
POLSKA BAZA WĘDKARSKA W NORWEGII NA WYSPIE MAGEROYA MIEJSCOWOŚĆ GJESVAER ZAPRASZA PASJONATÓW WĘDKARSTWA MORSKIEGO NA PRZYGODĘ ŻYCIA POZOSTAŁY DWA WOLNE TERMINY
09.08.2014-18.08.2014 wolna cała baza
19.08.2014-28.08.2014 wolne 10 miejsc
SUPER PROMOCYJNA CENA 1700ZŁ ZA POBYT 10dniowy od osoby!!!
Baza składa się z dwóch niezależnych poziomów dolny 80mk i górny 100mk,dolny poziom przygotowany jest do przyjęcia 6 wędkarzy i jest w pełni wyposażonym apartamentem z kuchnią i łazienką oraz częścią wypoczynkową,górny poziom to dwa pokoje dwuosobowe jeden pokój czteroosobowy i duży pokój na poddaszu 3 osobowy,kuchnia,łazienka i część wypoczynkowa.
Dysponujemy trzema dużymi bezpiecznymi łodziami z wysokimi burtami dwie to TUNA660 100HP SUZUKI trzecia łódź to BWS 770 140HP,łodzie wyposażone są w najnowsze jednostki napędowe,sprzęt nawigacyjny,radio VHF,oraz środki sygnalizacyjne,mapy batymetryczne i sprzęt ratunkowy.
Posiadamy własną zamrażalnię przy samej bazie.
Do bazy można się dostać samochodem lub samolotem,zapewniamy transfer z lotniska,oto najczęstsze trasy wybierane przez klientów:
GDAŃSK-NYNASHAMN-GJESVAER - 1887km
SASSNITZ-TRELLEBORG-STOCKHOLM-GJESVAER-2654km
SAMOLOT
PORT MACIERZYSTY-OSLO-ALTA-TRANSFER DO GJESVAER
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z OFERTY
PRZYJMUJEMY REZERWACJE NA 2015 ROK
SZCZEGÓŁY NA STRONIE
WWW.NORGE-FISHING.PL
ZAPEWNIAMY OPIEKĘ REZYDENTA I NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA
|