Witam serdecznie! Przedmiotem sprzedaży jest:
Nokia 225
Telefon jest używany, lecz w 100% sprawny technicznie.
Stan wizualny oceniam jako bardzo dobry +, posiada oryginalną folię na wyświetlaczu.
Telefon posiada Sim-Lock'a z Orange. W zestawie podbita karta gwarancyjna + dowód zakupu z 27.09.2014.
Opis:
Nokia 225 umożliwia dostęp do Internetu za pośrednictwem przeglądarki Nokia Xpress Browser wspomaganej przez usługę w chmurze. Jej zawartość można oglądać na ekranie o przekątnej 2,8-cala. Zainstalowane standardowo aplikacje Facebook i Twitter dają dostęp do serwisów społecznościowych bezpośrednio na ekranie, a informacje z całego świata można znajdować za pomocą wyszukiwarki Microsoft Bing. Smukły telefon Nokia 225 z kolorowym wyświetlaczem QVGA o przekątnej 2,8 cala oferuje zaawansowane możliwości multimedialne zwolennikom urządzeń z klasyczną klawiaturą telefoniczną. Telefon Nokia 225 ma zaledwie 10,4 mm grubości, dzięki czemu mieści się w kieszeni i torebce. Klawiatura telefonu Nokia 225 jest odporna na zachlapania i kurz, a ponadto jest trwała i łatwa w czyszczeniu. Aby dodatkowo uprzyjemnić korzystanie z telefonu, zainstalowano w nim pięć gier wytwórni Gameloft, w które można zacząć grać już po wyjęciu telefonu z pudełka. Telefon ma też radio FM i odtwarza pliki MP3 przez maksymalnie 51 godzin, a przechowywać je można na karcie micro SD o pojemności 32 GB. Aparatem fotograficznym o rozdzielczości 2 MP można uwieczniać cenne chwile i udostępniać je znajomym przy użyciu wbudowanych aplikacji Facebook i Twitter lub technologii SLAM opartej na łączności Bluetooth.
Dane techniczne:
- Pasmo: 900/1800
- Czas gotowości: 864 h
- Czas rozmów: 21.00 h
- Wymiary WxSxG: 124x55.5x10.4 mm
- System: własny
- Radio
- WAP
- GPRS
- Wyświetlacz: kol. 240x320px, TFT 256K (~143 ppi)
- Waga: 100 g
- WAP
- GPRS
- EDGE
- Bluetooth
- Cyfrowa kamera
- Inne: tryb głośnomówiący, wgrywanie melodyjek i logo, gprs, EDGE, słownik T9, slot na karty pamięci microSD ~32 GB, wbudowana kamera 2 MPix (1600x1200), Fixed focus, video: QVGA@15fps, radio, odtwarzacz MP3, organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, Series 30+, 3.5mm jack, bateria Li-Ion 1200 mAh (BL-4UL), profile
W zestawie znajduje się:
- Telefon
- Ładowarka
- Inastrukcja obsługi
- Słuchawki
- Pudełko
- Dowód zakupu z dnia 27.09.2014 (gwarancja 22 miesiące)
Na wpłatę za zakupiony sprzęt lub kontakt w sprawie transakcji czekamy do 3 dni.
Sprzedający może w każdym czasie bez podania przyczyny zamknąć Transakcję.
Po sprawdzeniu przesyłki w obecności kuriera, prosimy czytelnie podpisać dokument zwrotny i przekazać kurierowi. Jeśli okaże się, że towar jest uszkodzony, należy spisać protokół szkody z kierowcą i wysłać go na nasz adres. Wtedy reklamacja będzie uwzględniana.
Kliknij zdjęcie aby je powiększyć

Wszystkie towary dostępne na naszych aukcjach zostały sprawdzone i są w pełni sprawne, jeśli posiadają jakieś mankamenty są one uwzględnione w opisie lub na zdjęciach. Zdjęcia zawsze przedstawiają aktualnie sprzedawany przez nas towar. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy bądź osobisty.(WiPy)
|