NOŻYCE DO BLACHY 520W REBIR NREN-520-2.8, GW + FV
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik e_partner
numer aukcji: 2026338307
Miejscowość Leżajsk
Wyświetleń: 11
O nas
Kontakt
Płatności
Wysyłka
Regulamin
Gwarancja
[zasłonięte]@lezajsk-zakupy.pl
tel kom: 783 [zasłonięte] 783
tel kom: 665 [zasłonięte] 927
tel/fax: (17) 24 25 172
Giedlarowa 531
 37-300 Leżajsk
Komentarze
Nasze aukcje
Do ulubionych
O mnie
Mamy do zaoferowania dla Państwa:
PROFESJONALNY PRODUKTY MARKI
Nazwa: NOŻYCE DO BLACHY
Moc: 520W
Model: NREN-520-2.8
Opakowanie: KARTON
Charakterystyka produktu:
Wyjątkowo poręczna i zwrotna wycinarka o wysokiej prędkości cięcia, duża prędkość skrawania, zapewniająca równomierną pracę, maksymalny komfort obsługi. Silnik zapewniający niezrównaną wydajność i wytrzymałość, bezproblemowa praca według obrysu i szablonu. Mocny silnik o mocy 520W i prędkości obrotowej na biegu jałowym 2400 obrotów na minutę. Szeroki zakres cięcia blach i niski ciężar urządzenia wyróżniają ją z pośród innych elektronarzędzi.
Dane techniczne:
  • Moc znamionowa 520 W
  • Prędkość obrotowa na biegu jałowym 2.400 obr/min
  • Maksymalna grubość cięcia:
  •     przy 390 N/mm2 blacha stalowa 2,5 mm
  •     przy 600 N/mm2 blacha stalowa 1,8 mm
  •     przy 800 N/mm2 blacha stalowa 1,5 mm
  •     przy 200 N/mm2 blacha aluminiowa 2,5 mm