Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie.
OK
Polityka Prywatności
Zaakceptuj i zamknij X
DARMOWE ARCHIWUM ALLE
Strona główna
Kategorie
Kontakt
Szukaj:
Archiwum Alle
>
Zdrowie i Uroda
>
Perfumy i wody
>
Zapachy dla kobiet
>
Dezodoranty
>
W sztyfcie
NIVEA DEO Sztyft damski CALM & CARE 81678
02-03-2012, 16:50
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz:
13.10
zł
Użytkownik
kobiecyczar
numer aukcji:
2051644052
Miejscowość
Rzeszów
Wyświetleń:
9
Koniec:
10-02-2012, 19:38
Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.
Niestety, bez względu na to czy depilujemy się codziennie czy raz na jakiś czas – skóra ulega w związku z tym zabiegiem mikrouszkodzeniom, co może powodować jej wysuszenie i podrażnienie.
Użycie dezodorantu w tej sytuacji wydawało się niemożliwe.
Aż do teraz.
Działanie
NIVEA stworzyła specjalny, zapewniający 24-godzinną ochronę antyperspirant, który wygładza i regeneruje skórę pod pachami dzięki zawartym w nim składnikom: cennym lipidom i olejkom o działaniu ochronnym, nawilżającemu pantenolowi oraz wyjątkowemu ekstraktowi z oczaru wirginijskiego (hamamelisu) – krzewu, który Indianie stosowali jako lek przeciwzapalny i łagodzący podrażnienia.
Właściwości pielęgnacyjne antyperspirantu uzupełnione są przez skuteczną ochronę i świeży, kobiecy zapach, w którym wyczuć można zarówno nuty owocowe (grejpfrut), jak i kwiatowe (konwalia, fiołek i jaśmin).
Wspomaga regenerację skóry podrażnionej po goleniu
Pantenol, Hamamelis (oczar wirginijski)
24h ochrona antyperspirantu
Nie zawiera alkoholu
Produkt przebadany dermatologicznie