Niszczarka HSM shredstar X5 ścińki 4,0 x 35
[zasłonięte]10431
Dane techniczne produktu:
Wbudowana fotokomórka automatycznie uruchamia urządzenie oraz wyłącza je po zakończeniu podawania papieru. Poziom napełnienia można sprawdzić poprzez okno inspekcyjne co pozwala na opróżnienie pojemnika we właściwym czasie.
Aby opróżnić kosz na odpady, należy zdjąć głowicę tnącą.
Kontakt
Masz pytania? Nie wiesz jaki produkt wybrać? Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Nasz dział handlowy pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -17:00
pod numerem : 22[zasłonięte]290-68 oraz [zasłonięte]@zipoffice.pl
Gwarancja
Wszystkie produkty w naszym sklepie są fabrycznie nowe i pochodzą z polskiej dystrybucji. Dzięki temu nie będziesz miał żadnych problemów z realizacją gwarancji.
Wysyłka.
Dostarczenie zamówieniowego towaru przez Klienta jest dla nas bardzo ważne. Korzystamy z firm kurierskich, które zapewniają obsługę szybko, sprawnie i bez dużych kosztów.
Koszty realizacji zamówienia
Gwarancja satysfakcji.
Kupując w naszej firmie,możecie Państwo być pewni najwyższej jakości obsługi oraz oryginalnego produktu.
Do wszystkich naszych transakcji dołączany jest dowód zakupu:
- FAKTURA VAT
- KARTA GWARANCYJNA.