Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Nina Ricci Ricci 80 ml edp nowy ORYGINALNY

23-01-2012, 8:28
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 150 zł     
Użytkownik tommunio
numer aukcji: 2039837369
Miejscowość Polska
Wyświetleń: 29   
Koniec: 15-01-2012, 19:39
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witam.
Mam do sprzedania zapach Nina Ricci - Ricci Ricci 80ml edp. Jest to tester NOWY nieużywany.


Ricci Ricci to najnowszy zapach od Niny Ricci: jest świeży, kwiatowy, zmysłowy. Perfumy stworzone dla nowoczesnej, bohaterskiej kobiety miejskiej: fascynującej i zuchwałej. Pierwsze nuty to świeży rabarbar i bergamotka. Serce zapachu stanowią kwiaty zaliczane do intrygujących belle du nuit, tuberoza i róża centifolia. W bazie wyczujemy drzewo sandałowe i paczulę. Twórcami zapachu są Aurelien Guichard i Jacques Huclier.
Flakon perfum Ricci Ricci budzi skojarzenia z latami 60. Różowy element w kształcie wstążki oplata szkło, wiążąc się przy zakończeniu w uroczą kokardkę. Motyw został też użyty w sesji zdjęciowej - Jessica Stam jako kotka na dachach Paryża bawiącą się tasiemką, która spiralą obiega nawet poważną wieżę Eiffla.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: rabarbar, bergamotka.
nuta serca: Ipomoea alba (kwiat księżycowy), tuberoza, róża centifolia.
nuta podstawy: paczuli, drzewo sandałowe.

Zachecam do kupna gdyż cena sklepowa produktu jest dużo wyższa.

chętnie odpowiem na wszystkie pytania i wyślę więcj zdjęć .
Wszystkie kosmetyki które mam w sprzedaży są w 100% oryginalne.