Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, kupują Państwo od renomowanego sklepu, serdecznie zapraszamy do aukcji :
Telefon nieużywany,
oficjalna dystrybucja HTC POLSKA dla sieci komórkowych,
bateria nie formowana,
akcesoria fabrycznie zapakowane.
Menu oraz instrukcje w języku PL,
urządzenie działa w każdej sieci.
Gwarancja producenta realizowana w każdym autoryzowanym serwisie w Polsce.
Wybierz telefon, który świetnie wygląda i zachwyca swoim brzmieniem. Korzystaj z niego swobodnie dzięki wydajnemu dwurdzeniowemu procesorowi, super wyświetlaczowi o przekątnej 4" oraz najlepszemu w swojej klasie aparatowi. A dzięki Beats Audio™ ciesz się super jakością dźwięku w muzyce, filmach i grach.
Mamy dla Ciebie specjalną ofertę! — bezpłatne 25 GB w usłudze Dropbox na dwa lata.*
Dzięki połączeniu Dropbox z HTC Sense możesz automatycznie zapisywać zdjęcia i filmy w usłudze Dropbox oraz mieć do nich dostęp i udostępniać je bezpośrednio poprzez aplikację Galeria. Dropbox ułatwia edycję i udostępnianie plików w podróży, dlatego nie musisz już więcej przesyłać do siebie mailem żadnego dokumentu. Odkryj więcej możliwości: zarejestruj się lub zaloguj do usługi Dropbox z dowolnego telefonu HTC Desire X, a otrzymasz bezpłatnie 25 GB miejsca na dwa lata.
Oferowany przez nas zestaw kierujemy dla osób,
które cenią sobie niezawodność, estetykę, bezpieczeństwo oraz prestiż.
Oryginalny zestaw zawiera :
- Telefon Htc Desire X
- Oryginalna nie rozwijana ładowarka sieciowa
- Oryginalna nie ładowana bateria
- Oryginalny nie rozpakowany zestaw słuchawkowy
- Oryginalny nie rozpakowany kabel USB
- Instrukcja obsługi
- Karta gwarancyjna producenta wraz z dowodem zakupu
- Pudełko zgodne z numerem imei
Na zakupiony model wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę Vat Marżę.
Jesteśmy Firmą z tradycjami, na rynku łódzkim istniejemy już ponad 15 lat. Zapewniamy Państwu pomoc techniczną, naprawy gwarancyjne i po gwarancyjne. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony " O Mnie"
Wszystkie sprzedawane przez nas towary posiadają gwarancję producenta lub gwarancję wystawianą przez naszą Firmę. Allegrowicze z kopertkami i poniżej czerwonej gwiazdki proszeni są o potwierdzenie złożenia oferty w ciągu 2 godzin. Allegrowiczom poniżej 2 czerwonych gwiazdek nie wysyłam za pobraniem. Serdecznie zapraszam do udziału w aukcji
![](http://artkom3.home.pl/pub/109/DesireXbezfoli.JPG) ![](http://artkom3.home.pl/pub/109/DesireXbezfoli1.JPG) ![](http://artkom3.home.pl/pub/109/DesireXbezfoli2.JPG) ![](http://artkom3.home.pl/pub/109/DesireXbezfoli3.JPG) ![](http://artkom3.home.pl/pub/109/DesireXbezfoli4.JPG) ![](http://artkom3.home.pl/pub/109/DesireXbezfoli5.JPG) ![](http://artkom3.home.pl/pub/109/DesireXbezfoli6.JPG) ![](http://artkom3.home.pl/pub/109gabloty.JPG)
Zobacz nasze pozostałe aukcje: ![Panelealle](http://llog.pl/views/127661/10<span class=hidden_cl>[zasłonięte]</span>806/1/)
|
![Komentarze](http://llog.pl/panele/127661_kom.gif) |
|
Panelealle ![darmowy panel allegro](http://www.panelealle/grafika/panele-allegro.png)
|
|
|
|