Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Neuroshima HEX: Nowy Jork (edycja 2.5) [Poznan]

04-09-2014, 1:40
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 27.60 zł      Aktualna cena: 27.60 zł     
Użytkownik www_terazgry_pl
numer aukcji: 4486560573
Miejscowość Poznań
Zostało sztuk: 5    Licytowało: 1    Wyświetleń: 15   
Koniec: 04-09-2014, 1:49

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Wysyłka
Proszę o wypełnienie formularza dostawy jeśli przesyłka ma być dostarczona pod inny adres lub trzeba wybrac kolor produktu.
Produkty wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych od momentu dokonania zakupu.
W momencie zakupu więcej niż jednego produktu należy zsumować wagi wszystkich zakupionych produktów a następnie wybrać formę wysyłki i koszt adekwatnie do wagi całości zamówienia. Tabela wag i kosztów wysyłki znajduje się w linku poniżej:

Tabela kosztów wysyłki



SPRAWDŹ TAKŻE!


  • nasz login: terazzabawki_pl
  • zobacz nasze aukcje
  • sprawdź nasze komentarze
Licytowany produkt
Miasto Nowy Jork nie upadło. Zniszczone bombami atomowymi, zmienione w twierdzę pośród ruin, wciąż walczy w obronie ideałów Wolnej Ameryki. Z czasem stało się stolicą mini-państwa o tej samej nazwie i rozpoczęło krucjatę w sprawie odbudowy świata ludzi, uzurpując sobie przy okazji rolę przewodnika narodu i w miarę możliwości usuwając ze swej drogi wszystkich oponentów. Co rusz kolejne oddziały wyruszają na pustkowia w poszukiwaniu zasobów i przedwojennych technologii oraz werbując przydatnych ludzi. Samo miasto z czasem przekształciło się w policyjną twierdzę, jedno z niewielu bezpiecznych miejsc w zrujnowanym świecie, gdzie za spokój trzeba zapłacić posłuszeństwem.

Zaletą armii jest różnorodność jednostek, w tym wiele rodzajów jednostek strzelających. Sporym atutem jest też cecha Sztabu dodająca wytrzymałość sąsiadującym jednostkom, a także obecność Szpiegów, którzy potrafią korzystać z Modułów przeciwnika.Wadą armii jest nieco mniejsza możliwość tworzenia potężnych, ofensywnych kombinacji oraz fakt, że Cecha specjalna Sztabu nastawiona jest na defensywę.

Uwaga: Powyższy zestaw jest armią, która poprzednio wchodziła w skład dodatku Babel 13, który już nie będzie dodrukowywany.

Liczba graczy:     2 - 4 osoby
Wiek:     od 10 lat
Czas gry:     ok. 30 - 45 minut
Wydawca:     Wydawnictwo Portal
Projektant:     Michał Oracz
Wydanie:     polskie

Waga: 0.1 kg
Producent: Portal


Kontakt

15[zasłonięte]274

[zasłonięte]669-58-58

[zasłonięte]@terazgry.pl

Jesteśmy do Państwa

dyspozycji:

poniedziałek - piątek

  10:00 - 18:00

Aukcje allegro
  • nasz login: www_terazgry_pl
  • zobacz nasze aukcje
  • sprawdź nasze komentarze
Informacje

Wszystkie towary sprzedawane są nowe, do każdego przedmiotu dołączany jest dowód zakupu (faktura vat lub paragon).

Na każdy towar otrzymują Panstwo 12 miesięczną gwarancje.

W razie gdyby interesował Państwa zakup większej ilości gry niż jest na aukcji prosimy o kontakt.

Kupując przedmiot na naszej aukcji akceptujesz nasz regulamin, który dostępny jest na stronie "O mnie".

Możliwa jest wysyłka za granicę, szczegóły prosimy ustalać indywidualnie.

Istnieje możliwość odbioru osobistego w sklepie Terazgry w Poznaniu na ul. Mielżyńskiego 18 po wcześniejszym ustaleniu terminu.









© www_terazgry_pl - Planszowe, Karciane, Fabularne, Zręcznościowe, Strategiczne, Łamigłówki.