Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NCO2-3 MULTIREAKTOR-DYFUZOR + BIOBALE

15-06-2014, 14:37
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 24 zł     
Użytkownik mikania83
numer aukcji: 4247136100
Miejscowość Ruda Śląska
Zostało sztuk: 4    Wyświetleń: 8   
Koniec: 15-06-2014, 14:45

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Szablon allegro

NCO2-3 MULTIREAKTOR-DYFUZOR + BIOBALE

Multi Reaktor CO2 14 cm, przeznaczony do akwarium o max szerokości 90cm

W SKŁAD KOMPLETU WCHODZI :
1) Multi Reaktor Co2 ( długość 14cm )
2) Biobale
3) Kształtki L
4) Przyssawki mocujące

CHARAKTERYSTYKA REAKTORA CO2 :
Multi Reaktor CO2 doskonale rozpuszcza dwutlenek węgla w wodzie. Można go zamontować poza akwarium - podłączając go do filtra zewnętrznego lub wewnątrz akwarium - podłączając go do pompy cyrkulacyjnej. Rozpuszczanie Co2 ułatwiają duże biobale znajdujące się w reaktorze. Jest praktycznie bezstratny !

Reaktor można zastosować na 2 sposoby:

Wewnątrz akwarium:
Górne wejście podłącza się bezpośrednio wężem lub za pomocą kształtki do wylotu filtra wewnętrznego lub pompy cyrkulacyjnej. Woda bogata w dwutlenek węgla wychodzi dolnym wyjściem. Reaktor można zastosować wewnątrz akwarium, w panelu filtracyjnym, sumpie itp.
Na zewnątrz akwarium:
Reaktor należy podłączyć w waż wylotowy filtra zewnętrznego. Aby to zrobić należy przeciąć w odpowiednim miejscu waż wylotowy tego filtra. Górne wejście reaktora podłącza się bezpośrednio wężem lub za pomocą kształtki do części węża biegnącego od filtra zewnętrznego a dolne do części węża biegnącego do akwarium. Przepływająca woda przez reaktor wzbogaca się w CO2. Nie należy wpinać reaktora w waż wlotowy filtra zewnętrznego aby wykluczyć ewentualne zapowietrzenie się filtra. Dyfuzor ma budowę modułową, zatem aby go podłączyć na zewnątrz akwarium, należy łączenie modułów uszczelnić silikonem.









Inne aukcje
Protocaps M polecany w hodowli dyskowców
12.50
Piskorek Myersa
4.00
Zoolek ANTYGLON plus Pond 500ml
21.99
Żwir koralowy 10mm paczka 2 kg
14.99