|
BECKER TRANSIT 45 to kolejny topowy produkt marki Becker dedykowany dla kierowców ciężarówek i kamperów. Urządzenie zostało wyposażone w Becker SituationScan, interaktywnego asystenta kierowcy, który analizuje jego zachowanie na drodze i domyśla się jego potrzeb na danym etapie podróży, a następnie na tej podstawie wyszukuje przydatne funkcje, np. asystent zjazdu, który w przypadku nagłego zjazdu z wyznaczonej trasy przeanalizuje możliwe powody tej decyzji i np. znajdzie najbliższą stację benzynową. Propozycja może zostać zaakceptowana lub odrzucona jednym kliknięciem.
W BECKER TRANSIT 45 zainstalowano mapy 44 krajów Europy, z których 29 zawiera dane o ograniczeniach na drogach dla samochodów ciężarowych i kamperów. Każde urządzenie jest również objęte Gwarancją Najnowszych Map*, która upoważnia do aktualizacji map do najnowszej wersji po zakupie.
*Gdy kupujesz nowe urządzenie nawigacyjne marki Becker masz pewność, że otrzymasz najnowsze mapy. Aby skorzystać z aktualizacji należy zarejestrować się w programie Becker Content Manager w ciągu 30 dni od zakupu urządzenia.

ZAINSTALOWANE MAPY 44 KRAJÓW EUROPY (W TYM ATRYBUTAMI DLA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I KAMPERÓW)
Albania, Andora, Austria*, Belgia*, Białoruś, Bośnia I Hercegowina, Bułgaria*, Chorwacja*, Czarnogóra, Czechy, Dania*, Estonia*, Finlandia*, Francja*, Gibraltar, Grecja*, Hiszpania*, Holandia*, Irlandia*, Islandia*, Litwa*, Lichtenstein, Luksemburg*, Łotwa*, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monaco, Niemcy*, Norwegia*, Polska*, Portugalia*, Rumunia*, San Marino, Słowacja*, Słowenia*, Serbia, Szwajcaria*, Szwecja*, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania*, Włochy*
* w tym atrybutami dla samochodów ciężarowych i kamperów
|
|
GWARANCJA NAJNOWSZYCH MAP
Przy zakupie nowego urządzenia nawigacyjnego marki Becker użytkownik może jednorazowo zaktualizować mapy do najnowszej wersji. Wystarczy zarejestrować się poprzez program Content Manager w ciągu 30 dni od pierwszego użycia urządzenia.

SPECYFIKACJA:
-
Wymiary - 124,5 x 82 x 16,5 mm
-
Wyświetlacz - pięciocalowy, przeciwodblaskowy i odporny na zadrapania wyświetlacz, 480 x 272 pikseli
-
Anteny - Antena TMC w kablu do ładowania
-
Pamięć - Wewnętrzna pamięć flash 4 GB
-
Połączenia - Micro-USB
-
Aktywny uchwyt
-
Sloty - Micro SD (do 32 GB, klasa 6)
-
System GPS - SIRF Star III GSC3TW

|
|