Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Native Instruments TRAKTOR KONTROL S2 - sklep/fv/g

20-01-2012, 20:58
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 2 598 zł     
Użytkownik skylark_records
numer aukcji: 2021726887
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 129   
Koniec: 26-01-2012 12:25:20

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Native Instruments Traktor Kontrol S2

Cena tego produktu wynosi:
2599 zł
Lub na raty:
12 rat - wysokośc raty 240 zł
24 raty - wysokośc raty 132 zł
.

Native Instruments Traktor Kontrol S2 - kompletne rozwiązanie djskie

Witamy w dj przyszłości! Po raz kolejny NI dystansuje konkurencę rozwiązaniem z okrojonymi możliwościami w bardzo przystępnej cenie.

Po ogromnym sukcesie kontrolera oprogramowania Traktor Kontrol S4 firma Native Instruments idzie "za ciosem" wprowadzając na rynek okrojoną tańszą wersję urządzenia. Znając świetne wyczucie rynku jakim wykazałało się Native Instruments wprowadzająć Traktor Scratch Duo w wersji 1 i 2 można się spodziewać ogromnego sukcesu tego kompaktowwej konsolety djskiej. Bo Traktor Kontrol S2 to kompletne rozwiązanie dj djow preferujących systemy cyfrowe.

Już na pierszy rzut oka widać jaka jest koncepcja produktu. Obcinamy dwa kanały w mikserze odchudzamy minimalnie decki i przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości materiałow otrzymujemy kompaktowe rozwiązanie w legendarnej jakości Native Instruments za bardzo przyzwoitą cenę. Kontroler zachował pełne sterowanie looperem i efektorem oraz centralnym samplerm "ostatniej szansy". System oparty został na nowej pełnej wersji oprogramowania Traktor Pro 2. Interface Traktor Kontrol S2 posiada znane przetowrniki CAD/DA Cirrus Logic oraz zbalansowane wyjścia 1/4" TRS co zapewnia bardzo wysoką jakość dzwięku. Karta nie posiada żadnych wejść w związku z tym nie można podłączać do kontrolera żadnych urządzeń zewnętrznych , nie ma w związku z tym możliwości używania S2 z gramofonami w systemie Scratch.

Pełna wersja Traktor Pro 2 daje użytkownikowi wszystki najnwsze cechy tego softu takie jak: kolorowe waweformy umożliwiające błyskawiczne ropoznawanie głośnego beatu czy breakdownów co umożliwia znacznie bardziej kreatywny mix. Nie zapmniano także o funkcji "Sync" synchronizującej utworu bez użycia "jog". Cały produkt został wykonany dokłądnie z tych samych materiów co Kontrol S4 tak więc nie ma obawy o potencjomenty, encodery, knoby i jogi - wszystko wykonane jest z najwyższej jakości materiałów i podzespołów.

Kontroler jest wpełni zintegrowany z oprogramowaniem więc nie ma mowy o jakimkolwiek dodatkowej konfiguracji sprzętu i po zainstalowaniu Traktora dostajemy w pełni przygotowaną działającą bez zarzutu platformę djską.

.
.
.
.