Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NASZYJNIK LEN BURSZTYNY miodowe_SREBRO

25-01-2012, 16:29
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Aktualna cena: 49 zł     
Użytkownik MIRABILIS_Joanna
numer aukcji: 2074293111
Miejscowość Bolesławiec
Wyświetleń: 18   
Koniec: 25-01-2012, 22:10

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Typ: Rękodzieło, Orientalne,

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Oryginalna biżuteria artystyczna


Naszyjnik Lniany

Bursztyny bałtyckie miodowo-cytrynowo -mleczne_SREBRO

KOMPLET Starannie wykonany z lnianych czarnych nitek oraz dużych bursztynów bałtyckich szlifowanych i surowych ,zapięcie ze srebra próby 925


wielkość kamieni : 0,8- 2,5 cm


Długość naszyjnika : 51 cm



Bursztyn ma właściwości lecznicze.kamień ten zawiera wiele cennych mikroelementów: krzem, magnez, żelazo, wapń, potas, związki organiczne połączone z jodem, substancje lotne, kwasy żywiczne. Ma właściwości antybakteryjne, ułatwia gojenie, a także obniża ciśnienie tętnicze, wzmaga wydzielanie żółci, uspokaja, aktywizuje organizm do walki z chorobami i do regeneracji. Pomaga uśmierzyć bóle reumatyczne, ma właściwości gojące i zmniejszające blizny. Pochłania negatywne energie, sprawia, że w organiźmie uruchamiają się naturalne siły samolecznicze.


Naszyjnik JEST PIĘKNY Polecam!!!

Galeria zdjęć - kliknij, aby powiększyć
naszyjnik ze zdjęcia jest wzorem,posiadam kilka naszyjników nigdy nie mierzonych do zdjęć
Zapraszam na inne moje aukcje


ZDJĘCIA SĄ MOJEGO AUTORSTWA. Nie wyrażam zgody na ich rozpowszechnianie i przetwarzanie. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody autora podlega odpowiedzialności karnej, na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku "o prawie autorskim i prawach pokrewnych"

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl