Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Nasze Dzieje XIX wiek Tarnowski PIĘKNY REPRINT

19-10-2014, 18:41
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 25.90 zł     
Użytkownik jakubsliwa93
numer aukcji: 4685225537
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 2   
Koniec: 19-10-2014 18:37:34

Dodatkowe informacje:
Tematyka: Historia miast, regionów
Stan: Nowy
Okładka: twarda
Rok wydania (xxxx): 2014
Kondycja: bez śladów używania
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

                                                    Witam na mojej aukcji!

    Proponuję Ci kapitalnie wydany reprint pt. "NASZE DZIEJE W XIX WIEKU". Wydawcą jest rzeszowskie wydawnictwo libra.pl, autorem tekstu hrabia Stanisław Tarnowski. To jak prezentuje się reprint oraz ekskluzywność wydania gwarantuje, zadowolenie własne lub osoby, którą byśmy obdarowali, na tej aukcji kupujemy więc nie tylko "Nasze dzieje" ale również satysfakcję z dobrego wyboru:)

Zachęcam do zakupów, z przyjemnością odpowiem na każde pytanie(real foto wystawianego przedmiotu wysyłam na prośbę), zapraszam do kontaktu:

[zasłonięte]@gmail.com

 

Pozdrawiam!


OPIS Z STRONY WYDAWNICTWA LIBRA.PL


Ekskluzywny reprint wydania z 1901 roku, uzupełniony 140 ilustracjami, wspaniałymi klasycznymi rycinami najważniejszych wydarzeń  i najwybitniejszych  postaci żyjących w XIX wieku, wśród których znajdziemy podobizny Napoleona,  Kościuszki,  Dąbrowskiego,  Lelewela, Mickiewicza, Chopina czy cesarza Franciszka Józefa.  Przedstawia dzieje Polski od czasów tuż po uchwaleniu Konstytucji Trzeciego Maja, poprzez epokę napoleońską, czasy Księstwa Warszawskiego, Królestwa Polskiego, powstanie listopadowe, rabację galicyjską, powstanie 1863 roku, po ważny dla Autora rok 1900 – jubileusz 500-lecia odnowienia  Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Autor Naszych dziejów… Stanisław Tarnowski (1837–1917) – arystokrata, profesor i wieloletni rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego, przywódca konserwatystów krakowskich, krytyk literacki i publicysta, prezes Polskiej Akademii Umiejętności ze swadą kreśli obraz  historii polskiej w XIX wieku, nie unikając stawiania osądów i wyrażania własnych nowoczesnych jak na owe czasy poglądów.