Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Nastrojwa bardzo duża lampa witrażowa Tiffany

16-01-2012, 16:04
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 1 300 zł      Aktualna cena: 1 290 zł     
Użytkownik galerialawenda
numer aukcji: 2033189728
Miejscowość gdańsk
Wyświetleń: 181   
Koniec: 16-01-2012 19:06:05

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

NIESPOTYKANA SALONOWA LAMPA TIFFANY

WSPANIAŁY KWIATOWY WZÓR

WYSOKA JAKOŚĆ


Ta przepiękna lampa witrażowa z pewnością odmieni Państwa salon lub sypialnię. Jej niezwykle przyjemne, ciepłe światło umili Państwu niejeden wieczór. Sprawi, iż miejsce, w którym ją Państwo umieścicie stanie się przytulne i wręcz zapraszające do wypoczynku.

Niepowtarzalna duża lampa Tiffany wykonana jest ze szkła witrażowego. Barwy klosza o geometrycznym ażurowym zwieńczeniu utrzymane są w tonacjach błękitu z dodatkiem zieleni, kości słoniowej i miodowej żółci. Abażur świetnie dekorują kwiaty w odcieniach różu i fioletu. Wspaniała metalowa noga lampy ozdobiona jest motywem liści. Każdy z elementów klosza poddany został ręcznej obróbce. Lampa oryginalna, wykonana bardzo starannie, na zamówienie w małym warsztacie. Prawdziwe dzieło sztuki. Przystosowana jest do dwóch standardowych żarówek o mocy maksymalnie 60 W. Posiada kabel zasilający o długości około 190 cm. Włącza się ją poprzez pociągnięcie dekoracyjnych wiszących kulek. Przedmiot ciężki i solidny.

Dzięki klasycznemu wzornictwu lampa pasuje nie tylko do miejsc urządzonych stylowo, lecz także do tych o nowoczesnej aranżacji. Znakomicie się prezentuje zarówno kiedy jest włączona, jak i gdy zapalona. Zdjęcia nie oddają w pełni jej niebywałego uroku.

Polecam Państwu wyjątkowe wzory, takich lamp nigdzie Państwo w Polsce nie znajdziecie.

Lampy Tiffany'ego zainspirowane były fascynującymi możliwościami światła elektrycznego więc, oprócz tego że są stylowym i eleganckim elementem wystroju wnętrza, doskonale tworzą wyjątkową, klimatyczną atmosferę pomieszczenia.

wymiary: wysokość 60 cm, ŚREDNICA KLOSZA 42 cm, ŚREDNICA PODSTAWY 18 CM.

Polecam ten rewelacyjny przedmiot !!!

ZAPRASZAM DO LICYTACJI !!!

Myślę, iż ucieszy Państwa fakt, że Galeria Lawenda posiada w swojej ofercie ponad 300 unikalnych przedmiotów co oznacza dla Państwa szeroki wybór. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie rzeczy zgodne se swoim gustem i upodobaniami.

serdecznie ZAPRASZAM NA INNE NASZE AUKCJE !!!

KONTAKT z nami pod nr tel. 603 [zasłonięte] 903

lub [zasłonięte]@wp.pl

Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może też być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.