Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NASADKI UDAROWE PNEUMATYCZNE 1/2 DLUGIE 10-24 MM

18-01-2012, 1:50
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik REAKTOR-PL
numer aukcji: 2000153916
Miejscowość Siedlce
Wyświetleń: 26   
Koniec: 17-01-2012 15:00:00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


   


NASADKI UDAROWE - PNEUMATYCZNE

1/2" 10 - 24 mm - ROCKWORTH

 

"Helps you get the job done right" - Pomaga Ci dobrze wykonać pracę - to istotna wiadomość, którą marka komunikuje rynkowi!
Ta krótka fraza oddaje charakter produktów z lini Rockworth, które cechują się wysoką jakością i niebanalnymi walorami użytkowymi zarówno kompresorów  jak i osprzętu pneumatycznego. Urządzenia z linii Rockworth zostały zaprojektowane i wprowadzone do sprzedaży, aby zaspokoić potrzeby zarówno klientów indywidualnych jak i półprofesjonalistów.
"Helps you get the job done right" - Pomaga Ci dobrze wykonać pracę - to istotna wiadomość, którą marka komunikuje rynkowi!

Ta krótka fraza oddaje charakter produktów z lini
Rockworth, które cechują się wysoką jakością i niebanalnymi walorami użytkowymi zarówno kompresorów  jak i osprzętu pneumatycznego. Urządzenia z linii Rockworth zostały zaprojektowane i wprowadzone do sprzedaży, aby zaspokoić potrzeby zarówno klientów indywidualnych jak i pół-profesjonalistów. 


Jesteśmy partnerem handlowym firmy ROCKWORTH dzięki czemu mają Państwo pewność zakupu oryginalnego produktu oraz bezproblemowy dostęp do serwisu i części zamiennych.CHARAKTERYSTYKA:

-Współpracująz urządzeniami pneumatycznymi, oraz grzechotkami które pracują wciężkich warunkach pod zmiennymi obciążeniami

-Nasadkiwykonano ze stali CrV która gwarantuje ,długą żywotność

-Nasadki  nie pękają pod wpływem pracy udarowej

-Wygodneetui wykonane z wytrzymałego tworzywa

-Wzestawie nasadki o rozmiarach:

10mm; 11mm; 12mm; 13mm; 14mm; 16mm;17mm; 19mm; 21mm; 22mm; 24mm