Narzuta/koc akrylowy 200/240 firmy Elway. Duży rozmiar!
Niezwykle mięciutki, miły w dotyku, gruby. Można prać w pralce. Nie gniecie się - w przeciwieństwie do narzut, kocy z innych materiałów. Waga 2,9 kg.
Tania wysyłka - za przesyłkę np. Pocztą Polską zapłacisz jedynie 13 zł. Dzięki wysyłce pocztą będziesz mieć możliwośc późniejszego odbioru w dogodnym terminie (awizo).
Dodatkowo otrzymasz w prezencie włoskiej jakości worek próżniowy 50/60 cm o wartości 7 zł.. Przy użyciu zwykłego odkurzacza sprawisz, że dana rzecz stanie się o 75 % mniejsza. Zaoszczędzisz mnóstwo miejsca.
Należy wybrać odpowiedni wzór (wystarczy podać numer) i poinformować o tym w zamówieniu lub mailem na: fol-[zasłonięte]@wp.pl
Wzory narzut/kocy wg. zdjęć - najedź myszką na obrazek, aby odczytać odpowieni numer wzoru:
01-wytłaczany (kwiaty, liście), czekoladowy brąz 02-wytłaczany (kwiaty, liście), beżowy (kawa z mlekiem)
03-wytłaczany (kwiaty, liście), rudy 04-wzór tygrys
05-wzór zebra
Na pozostałych Naszych aukcjach znajdziesz inne rozmiary narzut oraz kocy.
Kontakt tel: 664[zasłonięte]209. Niezależnie od ilości sztuk za przesyłkę płacisz tylko raz!