Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NAROŻNIK ASTON 1 od MEBLE-DIANA !!!

04-06-2014, 13:53
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 3 450 zł     
Użytkownik SKLEP_MEBLOWY-DP
numer aukcji: 4213475027
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 12   
Koniec: 04-06-2014 13:00:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
od MEBLE DIANA !!!

FABRYCZNIE NOWY NAROŻNIK "ASTON 1" Z FUNKCJĄ SPANIA !!!


Rodzaj obicia: Grupa 1
Funkcja spania: Sofy z podnoszonym mechanizmem
Czas realizacji: do 31 dni roboczych
Cena: 3450 PLN

WYMIARY

Szerokość: 285 (330 z pufą)x225 cm
Wysokość: 70/90 cm
Głębokość: 115 cm
Powierzchnia spania: 135x195 cmPRZEDMIOTEM AUKCJI JEST FABRYCZNIE NOWY NAROŻNIK ASTON 1. NAROŻNIK PROPONUJEMY W SKÓRACH EKOLOGICZNYCH, ALKANTARACH I W WYBRANYCH TKANINACH OBICIOWYCH. W NASZEJ OFERCIE ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA NAROŻNIKA W SKÓRACH NATURALNYCH NAJWYŻSZEJ ŚWIATOWEJ JAKOŚCI. WSZYSTKIE RODZAJE OBIĆ MOŻNA OBEJRZEĆ W ZAŁĄCZONYM LINKU "WZORNIK". NAROŻNIK W SKÓRZE NATURALNEJ WYSTAWIAMY NA INNEJ NASZEJ AUKCJI.2 LATA GWARANCJI !!!NAROŻNIK ASTON 1 JEST PRAKTYCZNY, WYGODNY I FUNKCJONALNY. POSIADA FUNKCJĘ DO SPANIA I POJEMNIK NA POŚCIEL. W NAROŻNIKU ZOSTAŁ ZASTOSOWANY SYSTEM ROZKŁADANIA TZW. SOFY Z PODNOSZONYM MECHANIZMEM. DODATKOWO NAROŻNIK POSIADA FUNKCJĘ RELAKS ZAGŁÓWKA UMOŻLIWIAJĄCĄ REGULACJĘ WYSOKOŚCI OPARCIA PLECÓW. DZIĘKI ZASTOSOWANIU PIANKI WYSOKO-ELASTYCZNEJ I SPRĘŻYN FALISTYCH ZWIĘKSZONO ELASTYCZNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ SIEDZISKA. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYBORU STRONY NAROŻNIKA.


NAROŻNIK POSIADA:

 • FUNKCJĘ SPANIA
 • POJEMNIK NA POŚCIEL
 • FUNKCJĘ RELAKS ZAGŁÓWKASprzedaż ratalna:
W przypadku wyboru sprzedaży ratalnej prosimy o wysłanie mail z taką informacją, zostanie wtedy wysłany do Państwa formularz kredytowy.

TKANINA MEBLOWA: Wymienione tkanina meblowe posiadają wysokie parametry wytrzymałości na ścieranie, światło, pot ludzki oraz są łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

SKÓRA EKOLOGICZNA: Tkanina obiciowa jaką jest skóra ekologiczna to materiał imitujący skórę naturalną o podobnych do niej właściwościach. Zaletą tej tkaniny jest wysoka odporność na ścieranie, łatwość w czyszczeniu i konserwacji środkami przeznaczonymi do tapicerek skórzanych na bazie wody. Skóra ekologiczna jest miła w dotyku i codziennym użytkowaniu.

PIANKI WYSOKO-ELASTYCZNE: Pianki zastosowane w proponowanych przez nas meblach tapicerowanych to pianki wysoko-elastyczne, a w miejscach takich jak siedziska i powierzchnie spania pianki wysoko elastyczne o zwiększonej gęstości.
  KONTAKT:

  SKLEP MEBLOWY 'DIANA'
  UL. WARSZAWSKA 14
  06-100 PUŁTUSK

  GODZINY OTWARCIA:
  PON. - PT. 10:00-16:00
  SOB. 10:00-13:00

  TEL. 23 [zasłonięte] 62
  TEL. 608 [zasłonięte] 343
  TEL. 728 [zasłonięte] 963
  E-MAIL - [zasłonięte]@pagowska.pl