WITAM
UWAGA - LIKWIDACJA MAGAZYNU - ceny hurtowe
Wyprzedajemy stany magazynowe, w ofercie różne napoje - sprawdź również inne nasze aukcje.
Towar można odebrać osobiście po wcześniejszym umówieniu, bądź wysyłka kurierem.
Koszty przesyłki zależne od ilości zamawianego towaru i sposobu płatności.
Przykład : opakowanie zbiorcze 20 szt. - waga około 12 kg - koszt dostawy przy płatności z góry : 20 zł.
W sprawie ustalenie kosztów przesyłki proszę o kontakt tel. bądź mailowy.
Możliwość dowolnego konfigurowania zamówienia z napojów dostępnych w naszej hurtowni.
Na tej aukcji proponuje państwu napój aloesowy w butelce pet o smaku LICZI.
Pojemność butelki : 0,5 l.
Waga : 0,562 kg
Więcej informacji o produkcie tutaj :
kraj pochodzenia: Korea Południowa znacznie wzmacnia układ odpornościowy zapobiega zaburzeniom przemiany materii regeneruje układ nerwowy poprawia krążenie krwi regeneruje i energetyzuje organizm działa bakterio-, wiruso- i grzybobójczo Liczi jest bogaty w witaminę C, żelazo oraz polifenole (badania przeprowadzone w ostatnich latach dały liczi drugie miejsce w rankingu owoców najbogatszych w ten związek).
Polifenole są niezwykle cenne w profilaktyce miażdżycy, chorób nowotworowych i różnego rodzaju stanów zapalnych. Liczi cieszy się też opinią owocu, który błyskawicznie dodaje sił, poprawia nastrój i stawia na nogi. Ekstrakt z aloesu zawiera bogactwo wapnia, witamin C i E. Dzięki temu naturalny aloes jest źródłem antyoksydantów, które poprawiają działanie systemu immunologicznego, stymulują odnowę komórkową skóry (przeciwdziałają procesom starzenia) i chronią układ krążenia. Napoje z cząstkami aloesu jako jedyne w segmencie napoi zawierają cząsteczki naturalnego aloesu.
Masz pytania - dzwoń 609-[zasłonięte]-084 na pewno odpowiem. (jeśli nie odbieram to spróbuj jeszcze raz lub poczekaj aż oddzwonię na wyświetlający się numer tel.)
Wystawiamy faktury VAT. (lub w razie potrzeby inne dokumenty potwierdzające sprzedaż/zakup)