Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NAKRĘTKA WENTYLA TRUPIA CZACHA CHROM MIELEC RABKA

28-05-2014, 12:54
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 12 zł     
Użytkownik josiro
numer aukcji: 4193722017
Miejscowość Mielec
Wyświetleń: 4   
Koniec: 28-05-2014, 11:51

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witamy w sklepie

JOSIRO-MOTOCYKLE


- PRODUKT JEST NOWY - GWARANCJA JAKOŚCI - PRODUKT JEST NOWY -

Na naszych aukcjach znajdziecie części, akcesoria, ubiory i gadżety motocyklowe - czyli wszystko co jest związane z motocyklami.


PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST

NAKRĘTKA NA WENTYL CHROMOWANA TRUPIA CZACHA


Chromowane ozdobne nakrętki na wentylki. Przeznaczone do wszelkiego rodzaju motocykli, rowerów i innych pojazdów posiadających standardowe wentyle. Nakrętki wykonane z chromu, podnoszą efekt wizualny pojazdu. Cena za komplet - 2 sztuki. Polecamy!


Kod: aw5405

POSIADAMY SZEROKĄ OFERTĄ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO MOTOCYKLI i QUADÓW jak oleje, filtry, smary, klocki hamulcowe, układy napędowe, rozrządy, akumulatory, opony, świece. Jeśli czegoś nie znalazłeś zapytaj;)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą w serwisie allegro.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt tel. +48 [zasłonięte] 474 195 lub mailowy [zasłonięte]@wp.pl

Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania;)


SKLEP STACJONARNY:

ul. WOLNOŚCI 160

39-300 MIELEC

pn-pt. 10-18

sb. 9-14

(jesteśmy elastyczni i możemy dopasować godziny otwarcia do TWOICH potrzeb- zadzwoń i umów się).

Możliwy odbiór osobisty w Rabce-Zdrój.


 - JOSIRO - ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW - JOSIRO -