Wymiary: 100% oryginał
Wykonanie: wycinane ploterem
Kolor:
czarny
Szukasz fajnej wlepy na swój samochód, laptopa, skuter czy cokolwiek innego?
Nie szukaj już więcej! U nas dostaniesz wszystko czego do tej pory nie mogłeś(aś) znaleźć w dobrej cenie oraz jakości.
Specjalna oferta dla posiadaczy
Volkswagena Golfa mk1 w wersji GTI lub osób które chcą wystylizować swojego fałweja na taką wersję.
Naklejka jest
idealnie dopasowana do tylnej klapy.
Zestaw na klapę składa się z czterech elementów, które nakleja się osobno. Polecana kolejność to prawy i lewy bok a następnie góra i dół. Pasy boczne nakleja się jako jeden element,
są wyposażone w folię transportową umożliwiającą szybką i bezproblemową aplikację.
Folia której użyliśmy do wykonania repliki tych naklejek posiada strukturę taką jak w oryginalnych Golfach GTI z lat 80-90'.
Nie jest to zwykła matowa folia! Dodatkowo
jest ona termoplastyczna dzięki czemu idealne dopasowanie jej do przetłoczeń na tylnej klapie, nie stanowi problemu - wystarczy zwykła suszarka do włosów. Posiada również
specjalny klej kanalikowy co rozwiązuje problem powstawania pęcherzy powietrza pod folią.
UWAGA!
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem zestawu tylko na klapę bądź samych pasów, napisz do nas na [zasłonięte]@sick-stickers.pl - pomożemy!
Poniżej przedstawiamy zdjęcia, w trakcie i po aplikacji na aucie:
Jesteśmy studiem graficznym i na codzień zajmujemy się projektowaniem. Cechuje nas duża kreatywność i swoboda działania. Dzięki temu masz pewność że projekty naszych naklejek są idealnie dopracowane oraz wykonane.
Stosujemy folię najwyżeszj jakośći renomowanych firm - ORACAL, AVERY, IKONOS. Nigdy nie drukujemy na papierze który po deszczu odkleja się i rozmywa. Gwarantujemy najwyższą jakość!
Pracujemy na najnowszych maszynach produkcyjnych firmy MUTOH. Wydruki wykonywane są atramentami EKOSOLWENTOWYMI, nie tak jak u konkurencji zwykłym solwentem - daje to gwarancję idealnego pokrycia kolorów i świetnej ostrości - porównywalnej z drukiem cyfrowym!
Dzięki starannemu zapakowaniu, nie musisz martwić się o to że Twoje naklejki zostaną uszkodzone podczas wysyłki! Każda koperta jest dodatkowo usztywniana, natomiast folie stockerbomb wysyłamy w kartonowych tubach.
Każda naklejka posiada folię transportową, niezbędną do aplikacji naklejki na powierzchnię. Uważaj na sprzedawców którzy oferują naklejki bez folii transportowej - bez niej poprawne naniesienie naklejki jest prawie niemożliwe!
Specjalnie dla Was, stworzyliśmy mini-poradnik w którym prezentujemy jak należy poprawnie naklejać nasze naklejki! Zobacz filmik na YouTube lub zdjęcia krok po kroku!.
Poniżej znajduje się wersja obrazkowa naszego poradnika, kliknij w miniatury aby zobaczyć.