NAJTANIEJ ZASILACZ ATX DELTA DPS-350AB 350W GWARAN
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik Compartsallegro
numer aukcji: 2073953506
Miejscowość Wrocław
Wyświetleń: 30
Koniec: 27-01-2012, 19:48
Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Gwarancja (mies.): 1
Informacje dodatkowe: PFC, Regulacja obrotów, Złącze 24 pin, Złącze SATA,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Na tej aukcji mam do sprzedania:
ZASILACZ ATX DELTA DPS-350AB o mocy 350W. Złącza zasilacza: 1x 24pin ATX, 1x 4pin ATX, 3x 4pin Molex do napędów, 2x SATA, 2x 4pin do dyskietki,1x 6pin PCI-Ex. Zasilacz mało używany, w idealnym stanie, ze sprawdzonego źródła. Sprawny. Na zakupiony sprzęt komputerowy udzielam 1 miesiąc pełnej gwarancji. Wylicytowany przedmiot wysyłam dobrze zabezpieczony najczęściej w następny dzień roboczy od zarejestrowania wpłaty lub odebrania informacji o wyborze przesyłki za pobraniem. Jeśli masz pytania nic nie kosztuje kontakt ze mną. WAŻNE: Numer konta podany jest w treści aukcji i będzie również wysłany w mailu informującym o wygraniu aukcji. Wszelkie maile o zmianie numeru konta itp. proszę traktować jako próbę oszustwa. NA POZOSTAŁYCH AUKCJACH SPRZEDAJĘ WIELE INNYCH PODZESPOŁÓW KOMPUTEROWYCH. KUPUJĄC NA INNYCH MOICH AUKCJACH OSZCZĘDZASZ NA KOSZTACH WYSYŁKI. TO TU