Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Najniebezpieczniejszy zawód świata [5 DVD]

24-06-2012, 7:27
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 14 zł     
Użytkownik artbird
numer aukcji: 2410148397
Miejscowość Mielec
Wyświetleń: 11   
Koniec: 19-06-2012, 23:02

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Opakowanie: DVD-box
Region producenta filmu: Europa
Opakowanie: bez folii
Liczba płyt w wydaniu: trzy i więcej
Licencja do wypożyczania: Bez licencji
Rodzaj wydania: Wydanie pełne

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

"Deadliest Catch" to telewizyjna seria znana z kanału Discovery opowiadająca o jednym z najniebezpieczniejszych zawodów, jakim jest łowienie krabów na morzu Beringa. Załogi kutrów łowią krabony królewskie (sezon letni) oraz kraby korsarze (sezon zimowy). Wybranym załogom towarzyszy ekipa filmowa. Każdy sezon rozpoczyna się od przydzielenia tzw.kwoty połowowej (to znaczy ile dana załoga może złowić) oraz odpowiedniego przygotowania sprzętu (pułapek, przynęty itd.). Następnie kutry wypływają na łowiska, by szukać krabów. Kamery ukazują tajniki tej profesji oraz walkę z wielkimi falami i innymi przeciwnościami losu. Po zakończonym sezonie następuje ważenie krabów i wypłata honorarium dla załóg. Jedynym ratunkiem dla załóg oraz ekipy filmowej w przypadku wystąpienia niebezpieczeństwa jest elitarna jednostka Straży Wybrzeża (Coast Guard).

Na sprzedaż mam niekompletną pierwszą serię odcinki od 2-10 na 5 DVD pudełko DVD z odcinkiem 1 Greenhorns niestety okazało się być puste dodaje je gratis wraz z tekturowym pudełkiem zbiorczym. Seria nie zawiera polskiej wersji jezykowej.


Wykaz odcinków w pakiecie seria pierwsza:

płyta I odc Greenhorns 40 min - tylko pudełko płyty brak

płyta II odc Long Sleepless Nights 40 min

płyta III odc Lady Luck oraz Beat The Clock 80 min

płyta IV odc High Hopes oraz Good fishing 80 min

płyta V odc Dead of Winter oraz man Overboard 80 min

płyta VI odcThe Clock's Ticking oraz The Final Run 80 min

Wszystko jest nowe nigdy nie było używane. Mimo braku jednej płyty do oglądniecia pozostaje ponad 300min serialu.