Jak działają poszczególne składniki fat killer ?
- L-karnityna ogranicza tworzenie i magazynowanie tłuszczu w organizmie. Podczas wysiłku fizycznego wpływa na zwiększenie produkcji energii pochodzącej z tłuszczu zapasowego, przez co poprawia się wydolność fizyczna organizmu przy równoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. To podstawowa substancja w preparatach odchudzających.
- Guarana to silnie energetyzujący ekstrakt tropikalnej rośliny zawierającej naturalną kofeinę zwaną guaraniną. Kofeina jest czynnikiem termogenicznym, przyczynia się do zwiększenia temperatury ciała co powoduje podwyższenie przemiany materii. Zapobiega powstaniu silnego zmęczenia i wspomaga pracę serca. Przyspiesza również przemianę tłuszczu zapasowego w energię, dostarczając wysokoenergetycznego paliwa dla mięśni. Gurana powoduje prawie natychmiastowy przypływ energii i zwiększenie wytrzymałości organizmu. Zawarte w fat killer składniki opóźniają wchłanianie kofeiny przez organizm, dzięki czemu efekt pobudzający przedłuża się nawet do 5 godzin.
- Żeńszeń koreański ginsenozydy zawarte w korzeniu tego kłącza przeciwdziałają zmęczeniu, pobudzają układ immunologiczny, dzięki czemu wzrasta wydolność organizmu do ciężkich treningów oraz przyspieszają proces regeneracji. Korzystnie wpływa na pracę serca, opóźnianie procesu starzenia się organizmu, obniżenie poziomu cholesterolu. Regularnie stosowany obniża poziom cukru we krwi. Niezwykle pomocny jest dla ludzi wyczerpanych i osłabionych.
- Green Tea to ekstrakt z zielonej herbaty, która stosowana była od dawna jako skuteczny środek odchudzający, wzmacniający i leczniczy. Dowiedziono, iż Green Tea w połączeniu z kofeiną i fenolokwasami (innymi naturalnymi składnikami ekstraktu herbacianego) intensyfikują termogenezę, czyli proces spalania z rozproszeniem energii termicznej, który prowadzi do wzmożonego zużywania tłuszczów zapasowych.
- Kora wierzby białej zawiera wiele glikozydów salicylowych, możemy ją nawet nazwać naturalną aspiryną, a właściwie środkiem zastępującym aspirynę. Z pochodnych kwasu salicylowego, zawartych w korze, organizm wytwarza kwas salicylowy, który jest znakomitym środkiem napotnym. Zwiększenie termogenezy /pocenie/ zwiększa udział kwasów tłuszczowych w procesach energetycznych a tym samym przyczynia się do poprawy sylwetki ciała. Używanie wyciągów z kory wierzby białej nie powoduje skutków ubocznych jak ma to miejsce przy naturalnej aspirynie stosowanej w niebezpiecznym połączeniu z ECA (efedryna,+cofeina,+aspiryna)
- Witamina B5 jest niezbędna do prawidłowego metabolizmu (czyli przemiany) białek, cukrów i tłuszczów oraz do syntezy niektórych hormonów. W organizmie zostaje przekształcona w substancję zwaną koenzymem A, który wpływa na prawidłowy przebieg procesu uwalniania energii z tłuszczów, węglowodanów i białek, zapobiega przemęczeniu i usprawnia funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, nerwowego i pokarmowego. Oznaki niedoboru witaminy B5 to bóle i sztywność w stawach, wypadanie włosów, przedwczesna siwizna, drobne pęknięcia skóry w kącikach ust i oczu, uczucie odrętwienia i skurcze w ramionach i nogach, trudności z nauką, uczucie rozdrażnienia, kłopoty ze wzrokiem.
2. Co można osiągnąć stosując fat killer?
Systematyczne stosowanie preparatu zwiększa aktywność fizyczną i psychiczną organizmu. Substancje termogeniczne zwiększają przemianę materii, co wpływa na szybsze spalanie kalorii. Stosowanie preparatu fat killer łącznie z odpowiednim programem treningowym wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, co sprzyja utrzymaniu szczupłej, umięśnionej sylwetki. Szczególnie polecany jest kulturystom w okresie kształtowania rzeźby mięśni, zawodnikom dyscyplin wytrzymałościowych oraz wszystkim innym aktywnym osobom podczas wykonywania wysiłków fizycznych.
Sposób użycia: w dni treningowe - 1 łyżka stołowa 30 minut przed pierwszym posiłkiem oraz 2 łyzki na 30 minut przed treningiem (1 łyżka stołowa = 15 ml).
*Produkt jest dopuszczony do sprzedaży pozaaptecznej na terenie Polski. Ustawa z dn. 11 maja 2001 r. o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia (Dz. U. nr 63, poz. 634 z póź. zm.), Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dn. 19 grudnia 2002 r. w sprawie suplementów diety (Dz. U. nr 27, poz. 236 z 2003 r.)
|
|