Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Naim CD5i od ręki. *SalonWawa Al.Krakowska 244*

22-01-2012, 2:41
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 4 610 zł     
Użytkownik media-centrum
numer aukcji: 2023767143
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 65   
Koniec: 27-01-2012, 12:08

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Pilot: Tak
Kolor: Czarny,

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Po lewej stronie odtwarzacza CD Naim CD5i umieszczono szufladę. Nie jest to jednak kolejne standardowe truchło, ale "patent" Naima, polegający na tym, że cały mechanizm wraz z przetwornikiem D/A ulokowano w wysuwanej po łuku szufladzie, co znakomicie izoluje od drgań i nadaje urządzeniu zupełnie wyjątkowy, trochę "analogowy" sznyt. Sam napęd został od owej szuflady dodatkowo odsprzęgnięty, a płyta dociskana jest do osi silnika małym krążkiem z magnesem. Po drugiej stronie mamy krótki zielony wyświetlacz, który pokazuje albo numer ścieżki, albo czas. Jest duży, dzięki czemu znakomicie widoczny nawet ze sporej odległości; można go też wyłączyć. Obok umieszczono podświetlane na zielono przyciski sterujące.

Z tyłu, tuż przy gnieździe sieciowym IEC i mechanicznym wyłączniku są dwie pary wyjść analogowych – RCA oraz DIN. Te ostatnie to kolejna wizytówka Naima, który uważa, że wspólna masa w tego typu przewodzie pozwala na lepsze prowadzenie jej przez cały system. RCA to u Naima dodatek z ostatnich lat, jako że wcześniej firma uparcie odmawiała ich stosowania, ale było to jak zawracanie kijem Wisły. Do kompletu dołączono jednak kabel DIN, z solidnymi, zakręcanymi wtyczkami.

Link do testu: http://audio.com.pl/testy/naim-cd5i:3

 Gwarancja 2 lata, Instrukcja obsługi PL.

Możliwość transportu oraz instalacji.



Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie,

Al. Krakowska 244 (róg Hynka), w godzinach:

Poniedziałek-Sobota 1000-2000,

Niedziela 1000-1700

Tel.: 022 [zasłonięte] 09

Tel. kom.: 500 120 501; 500 [zasłonięte] 502; 0 500 [zasłonięte] 503