e-mail: [zasłonięte]@wp.pl
tel. 533 [zasłonięte] 23 80
Od poniedziałku do piątku
w godz. 10:00 - 17:00
Preferujemy kontakt meilowy
|
|
32 2490 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0050000 [zasłonięte] 165279
|
|
Wysyłka następuje w ciągu 48h
od momentu zaksięgowania
wpłaty na konto bankowe.
Przesyłki wysyłam za pośre-
dnictwem Poczty Polskiej.
|
|
N.Y.C.
Ultra Moist Lip Wear 3.6 g
Nawilżająca Pomadka do Ust
301B Café Beż
(Kolor pomadki w rzeczywistości
jaśniejszy niż na poniższym zdjęciu)
Intensywnie pielęgnująca i trwała pomadka do ust
New York Color jest znaną amerykańską marką kosmetyków stworzoną przez koncern zarządzający takimi szanowanymi markami jak Sally Hansen czy Coty. Od lat wprowadza na rynek innowacyjne produkty do makijażu, odznaczające się oryginalnością i jakością.
N.Y.C Ultra Moist Lip Wear to intensywnie nawilżająca, trwała pomadka, która nadaje ustom jedwabistą miękkość i subtelne podkreślenie. Dzięki kremowej konsystencji i formule opartej na czystych olejkach roślinnych zmiękcza i lekko natłuszcza usta, jednocześnie je odżywiając i chroniąc. Usta uzyskują pełen blasku kolor, czysty i wyraźny kontur, są gładkie i zabezpieczone przed negatywnym działaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych.
Pomadka Ultra Moist Lip Wear pozwala uzyskać makijaż ust, który charakteryzuje lekkość, kolor, elastyczność, blask, komfort i styl.
Opinie:
|
Alicja K. z Opola: Świetna! Kupiłam tę szminkę skuszona delikatnym odcieniem i bardzo niską ceną. Jest niesamowita! Doskonale nawilża usta nie widać żadnych nierówności, szminka jest bardzo wydajna, wystarczy lekko dotknąć usta i już są doskonale pokryte kolorem. Jest soczysta i jedwabista. Kolor piękny. A szminka utrzymuje się kilka dobrych godzin mimo jedzenia czy picia, bardzo dobrze trzyma się ust i nie roluje, nie spływa z ust. Opakowanie i zapach jak dla mnie bez zarzutu. Po prostu doskonała jak za taką cenę!
Irena B. z Wadowic: Polecam każdej, która nie umie wyjść z domu bez szminki na ustach Kupiłam tę pomadkę bo szukałam czegoś dobrego a jednocześnie w przystępnej cenie.. No i to był strzał w dziesiątkę, kolor jest fantastyczny, pomadka taka twarda - nie ma konsystencji masła, że dwa razy przejadę i już widzę ubytek. Więc myślę, że okaże się bardzo wydajnym produktem Co najlepsze, nie czuję, że mam ją na ustach. Mogę pić, jeść itd., a pomadka faktycznie zostaje, a to ogromny plus.
|
100% Oryginał
Wystawiamy Faktury VAT
|