Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Mount Everest - gra strategiczna (autora gry K2)

22-02-2014, 10:07
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 115.90 zł     
Użytkownik SKLEP_DRAGONUS
numer aukcji: 3911381376
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 39   
Koniec: 22-02-2014, 9:47

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Sklep Dragonus
ul. Lubomirskiego 49
31-509 Kraków
Tel.: 500 [zasłonięte] 073
Tel.: 12 [zasłonięte] 31
E-mail: [zasłonięte]@dragonus.pl

1. Rodzaje płatności:
- gotówką lub kartą płatniczą w sklepie przy ulicy Lubomirskiego 49 w Krakowie, w godzinach pracy sklepu (poniedziałek-piątek - 9:00-20:00; sobota - 10:00-15:00),
- przedpłatą na konto bankowe (informacje poniżej),
- płacę z Allegro,
- przy odbiorze przesyłki (za pobraniem), dostępne tylko dla osób mających minimum 10 punktów.

2. Wysyłka:
- koszt wysyłki ponosi kupujący (chyba, że w opisie aukcji jest informacja o wysyłce gratis),
- wysyłka następuje w ciągu 1-3 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na koncie (zazwyczaj tego samego lub następnego dnia),
- większe przesyłki wysyłane są jako paczki priorytetowe zabezpieczane folią bąbelkową, mniejsze przesyłki wysyłane są listem priorytetowym w kopercie bąbelkowej,
- przesyłki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej,
- jeśli adres wysyłki jest inny niż podany na Allegro, proszę o kontakt bezpośrednio po zakończeniu aukcji i podanie prawidłowego adresu.

3. Informacje dodatkowe:
- jeśli zakupiłeś więcej niż jeden przedmiot, skontaktuj się w celu uzgodnienia kosztów wysyłki, na pewno będą niższe niż suma kosztów wysyłki wszystkich zakupionych przedmiotów.

4. Dane do wpłat:
Citi Bank Handlowy
49 1030 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0190930 [zasłonięte] 003465
mBank
63 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 538075

Dragonus Robert Jaskuła
osiedle Zgody 8/55
31-950 Kraków

5. Paragon:
Do każdego zakupu wystawiamy paragon z kasy fiskalnej.

6. Faktura VAT:
Na życzenie Klienta wystawiamy fakturę VAT. Dane niezbędne do faktury prosimy przesłać pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail.







- Ja już nie mogę... nie mam siły...
- Jeszcze tylko kawałek, dalej! Widać już namiot!

Tak, spodziewałeś się, że z tym turystą będzie problem, ale powinien dać radę dotrwać do szczytu. Gorzej z tym za nim, który już słania się na nogach. Chyba będzie musiał przeczekać w namiocie. I gdzie jest Twój partner? Miał już dawno się pojawić z butlami tlenu. Bez nich żaden z tych nowicjuszy nie przetrwa nadchodzącej nawałnicy. Czeka Was ciężka noc na stoku Mount Everestu. Zresztą nie tylko Was... w dole widzisz kolejną wycieczkę, a powyżej jeszcze jedną. Nie ma to jak turystyczny sezon...


W grze Mount Everest wchodzisz właściwie w interes turystyczny, ale nie jest to taki zwyczajny biznes. Tutaj giną ludzie. Na tę najwyższą górę świata weszło już prawie 4000 osób, ale zginęło ponad 200. Jednego dnia weszło 150 osób.

Zdecydowana większość osób chcacych zdobyć szczyt ME to turyści, którzy nie mają doświadczenia i umiejętności wymaganych przy zdobywaniu ośmiotysięczników. Bez odpowiedniej pomocy nigdy nie dadzą rady.

Na szczęście jesteś Ty! Doświadczony himalaista i przewodnik. Na koncie masz już Broad Peak, K2 i inne ośmiotysięczniki, a na samym Mount Evereście byłeś już kilka razy. Dobrze wiesz, że to, co dla Ciebie jest proste, dla Twoich klientów może być ostatnią przygodą w życiu. Musisz zaplanować gdzie ustawić obozy, jak zadbać o klimatyzację, kogo i kiedy prowadzić na górę, a kiedy w dół, bo każdy z nich chce nie tylko zdobyć Mount Everest, ale też bezpiecznie wrócić do domu, ze zdjęciami.





Podstawowe informacje

Liczba graczy: 2 - 5 osób
Wiek: od 10 lat
Czas gry: ok. 90 minut
Wydanie: polskie
Instrukcja: polska

Zawartość pudełka:

  • 1 dwustronna plansza
  • 10 plansz graczy w 5 kolorach
  • 12 kafli pogody
  • 120 kart, po 24 w 5 kolorach
  • 10 kafli namiotów, po 2 w 5 kolorach
  • 12 żetonów lodospadu
  • 30 żetonów tlenu
  • 20 żetonów ryzyka
  • 80 dwustronnych żetonów turystów
  • 15 drewnianych pionków himalaistów (przewodników), po 3 w każdym kolorze
  • 1 drewniany znacznik pogody
  • instrukcja

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl