Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MOUNT & BLADE OGNIEM I MIECZEM PC PL NOWA 24h

08-07-2012, 11:16
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 19.99 zł      Najwyzsza cena licytacji: 19.99 zł     
Użytkownik basiaits
numer aukcji: 2453942671
Miejscowość Internet
Kupiono sztuk: 1    Zostało sztuk: 1    Licytowało: 1    Wyświetleń: 26   
Koniec: 08-07-2012, 15:48

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Polska
Dodatkowe informacje: Folia,
Granice wiekowe: Dla młodzieży, Dla dorosłych,

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Kontakt:

Wysyłka:

MOUNT & BLADE

OGNIEM I MIECZEM

Platforma: PC
Wersja językowa: PL NAPISY
Stan: Nowa, zafoliowana

Swojska wersja znanej i lubianej gry Mount & Blade. Tytuł, będący połączeniem gry akcji z elementami RPG oraz strategii, przenosi nas do siedemnastowiecznej Polski.

Mount & Blade: Ogniem i Mieczem to specjalna odsłona znanej gry Mount & Blade, wydanej w Polsce w 2008 roku. Za stworzenie nowej części, poświęconej historii siedemnastowiecznej Polski, odpowiadają trzy firmy: rosyjskie studio Snowberry Connection, ukraińskie Sich Studio oraz turecki deweloper TaleWorlds Entertainment (twórca pierwowzoru).

.

.

Akcja gry przenosi nas do połowy XVII wieku na tereny dawnej Rzeczypospolitej. Podczas zabawy oglądamy sceny niczym z powieści Henryka Sienkiewicza (Potop, Ogniem i mieczem) oraz filmów Jerzego Hoffmana. Sytuacja w Europie jest napięta. Do walki o dominację w regionie stają naprzeciw sobie największe potęgi, czyli silna, aczkolwiek podupadająca Rzeczpospolita Obojga Narodów, rosnąca w siłę carska Ruś, nowoczesna i spragniona podbojów Szwecja, nieokiełznana kozacka Ukraina oraz Chanat Krymski - wróg chrześcijańskiej Europy.

.

.

Gracz wciela się w dowódcę państwa walczącego z wieloma przeciwnikami. System rozgrywki został oparty na podstawie pierwszego Mount & Blade, chociaż dokonano pewnych, oczywistych modyfikacji. Najważniejszymi aspektami gry są: otwarty świat, unikalny system walki bronią białą i palną, ciekawie odwzorowany model jazdy konnej oraz bogate odniesienia do historii Polski i dzieł Sienkiewicza. Podczas zabawy spotykamy wiele niezależnych bohaterów znanych z książek i filmów. Pojawiają się także specyficzne bronie oraz oddziały wojskowe (np. husaria).

.

.

Oprawa wizualna produktu plasuje się na średnim poziomie, ale zapewnia ładnie wyglądające modele żołnierzy oraz przyjemne dla oka widoki i krajobrazy. Całości dopełnia dobrze skomponowana ścieżka dźwiękowa, która zagrzewa do walki.

Przed zakupem proszę o zapoznanie się z Regulaminem na stronie 'O mnie'