W 100% syntetyczny olej silnikowy specjalnie zaprojektowany do nowoczesnych samochodów, wyposażonych w silniki o dużych mocach, dużych pojemnościach, zarówno w silniki benzynowe jak i Diesla, z bezpośrednim wtryskiem i katalizatorem.
Odpowiedni do każdego rodzaju paliwa.
APROBATY: ACEA A3/B3/B4, API SL/CF, VW 502.00, VW 505.00, BMW LL-98, Porsche Cayenne 2002, MB 229.3, OPEL/GM DIESEL LL B-025.
Mamy również opakowania 1 L MOTUL 8100 X-Cess 100% Synthetic
MprodMO
5W40 Olej Silnikowy 5L !!!! ________________________________ Kupując u nas masz pewność Oryginalności pochodzenia Towaru jesteśmy Legalnie działającą firmą od 2001 roku Zapraszamy po odbiór Towaru do Firmy przy ul.Kilińskiego 32 w Żarch PL68-200 Poniedziałek-Piątek od 9,00 do 18,00 Sobota 9,00-15,00 _________________________________________________________________________________________ Naszymi Dostawcami są najwięksi dystrybutorzy części motoryzacyjnych i Olei w Polsce przez co mamy 100 % pewność co do pochodzenia np.olei silnikowych i przekładniowych !!!. SKLEP MYJNIA SERWIS >>>MotoTeam<<<< www.mototeam.com.pl Posiadamy w ciągłej sprzedaży wszystkie typy Tarcz Klocków Szczęk Hamulcowych GIRLING TRW ATE LUCAS VALEO LPR BOSCH TEXTAR JURID FERODO FOMAR TOMEX MIKODA BREMBO Zadzwoń !!! -Napisz e-maila mototeam-[zasłonięte]@wp.pl -Zapytaj o Cenę !!!. --------------------------------------------------------------------------------------- Mamy w Ciągłej sprzedaży wszystkie części do aut osobowych i dostawczych-Wymieniamy na miejscu zakupione Oleje Filtry Płyny Klocki Tarcze Świece i Przewody Zapłonowe Fachowo i Profesjonalnie. ZAPRASZAMY !!!! -------------------------------------------------------------------------------- Na Życzenie dobierzemy filtr olejowy-Posiadamy wszystkie filtry marek
AUKCJA I CENA DOTYCZY OLEJU MOTUL 5W40 8100 X-Cess 5 Litrów !!! Psiadamy dużą gamę Olei MOTUL !!! Pochodzące tylko i wyłącznie z Polskiej Dystrybucji !!!. Kupuj u Legalnych i Sprawdzonych Dostawców !!! (*Cena oleju dotyczy tylko zakupu poprzez Platformę Allegro-wymiana oleju u nas w firmie jest płatna przy tej formie zakupu) FOTO REAL !!! Wystawiamy fakt.Vat. Paragony Obowiązkowo !!!