Sprzedam motocykl Moto Guzzi Nevada wersja Base w kolorze szarym (jedyna taka w Polsce). Rocznik 2003, przebieg ok 57.000km (cały czas jeżdżona, w sezonie codziennie do pracy), silnik V-twin, pojemność 750ccm, moc 48kM, napędzana gaźnikami i wałem kardana. Pod koniec sezonu 2013 wymienione sprzęgło oraz uszczelniacze na oryginalnych częściach. Badania techniczne zrobione w marcu 2014, a przegląd (wymiana płynów i filtrów) w kwietniu 2014 - motocykl jest gotowy do jazdy, bez konieczności wkładu własnego. Motocykl zadbany (normalne oznaki zużycia) i serwisowany (coroczne przeglądy) u importera marki: w Polmotorze przy ul. Kaczeńca w Warszawie (http://www.motoguzzi.pl/files/kontakt.html). Motocykl doposażony w oryginalne gmole, centralną stopkę, sakwy mojego własnego projektu (pasujące do linii motocykla) oraz w zegarek.
Nie jestem handlarzem, sprzedaję mój prywatny motocykl – na dowód zamieszczam zdjęcia z różnego okresu. Motocykl bezwypadkowy, z oryginalnym przebiegiem – nie jest to lipny 10-letni składak po dzwonie i z kręconym przebiegiem 10-20.000km, jakich pełno na allegro. Przebieg 57.000km nie jest wbrew pozorom dużym przebiegiem - znane są Gutki z 3 razy większym, a poza tym to nie jest wyżyłowana konstrukcja japońska, która po takim przebiegu nadawałaby się do generalnego remontu. Motocykl jest dobrze znany w środowisku warszawskich Guzzistów oraz importerowi marki - bierze udział w wyjazdach środowiskowych. Dlatego możesz sobie dokładnie sprawdzić jego historię, zarówno w Polmotorze jak i na forum Moto Guzzi (http://free4web.pl/3/0,97533,default.html), gdzie występuję jako użytkownik Fresu. Wcześniej motocykl należał do użytkownika Kowalskirajd tj. P. Adama z Gdańska, który sprowadził motocykl z Niemiec w ramach prywatnego importu. Motocyklem jeździłem przez 3 sezony, a sprzedaję bo chcę zmienić na motocykl innego typu.
Sprzedaż z odbiorem własnym tylko po dokonaniu oględzin motocykla w Warszawie (dzielnica Wesoła) i po podpisaniu umowy. Możliwość podjechania motocyklem do serwisu Polmotor (5 min drogi od miejsca oględzin) po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Możliwość przejażdżki po wyłożeniu całej kwoty na stół. Do tego celu kom: 606-[zasłonięte] -737 albo mail: [zasłonięte] @interia.pl.
EDIT: W okresie 12-26 kwietnia br. motocykl do obejrzenia w Polmotorze (http://www.motoguzzi.pl/files/kontakt.html), w związku ze wstawieniem na roczny przegląd).