Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MORTYR II: For Ever PL !!! polska wersja !!!okazja

18-01-2012, 17:42
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 8 zł     
Użytkownik Barsog5
numer aukcji: 2051395322
Miejscowość cała POLSKA - wysyłka
Wyświetleń: 12   
Koniec: 10-02-2012, 18:24

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Zapraszam również na inne moje aukcje.
Sprzedaję na nich WIELE INNYCH GIER !!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!
PROMOCJA !!! DO KAZDEGO ZAKUPU GRA GRATIS !!!
KUP GRE NA JEDNEJ AUKCJI - DOSTANIESZ 1 GRE GRATIS (losowo wybrana, pełna wersja),
... itd.
KUP GRY NA 15 AUKCJACH - DOSTANIESZ 15 GIER GRATIS (losowo wybrane, pełne wersje) itd.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WARTO, BO ZAMAWIAJĄC KILKA PRODUKTÓW ZA WYSYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ !!!

MORTYR II: For Ever PL - Druga część gry akcji/FPS, Mortyr, stworzonej przez polską grupę developerską Mirage Interactive. Głównym bohaterem Mortyra 2 jest nowa postać, Sven, jednakże wywodząca się z tej samej rodziny co Sebastian, bohater pierwszego Mortyra. Akcja osadzona została w czasach II Wojny Światowej - rozpoczyna się Szwecji i prowadzi nas przez sporą część Europy, m.in. odwiedzimy Polskę, Słowację, a finalny rozdział toczy się w Grecji. Nasz bohater odkrywa plany superbroni nazistów „Wunderwaffe”, która ma zostać wykorzystana przeciwko wrogom Rzeszy i przez całą grę stara się zapobiec jej użyciu.

Nowy Mortyr nastawiony jest tylko i wyłącznie na czystą, wartką i dynamiczną akcję - żadnych elementów cRPG. Nie znaczy to jednak, iż gra jest prosta, wręcz przeciwnie, wymaga sporego wysiłku od gracza, tym bardziej, że podczas produkcji położono duży nacisk na elementy taktyczne – bieganie i masowa eksterminacja nie mają tu racji bytu. Naszymi przeciwnikami są tylko naziści - nie zobaczymy tu żadnych droidów, szkieletorów, obcych, czy potworów - wyłącznie ludzie. Dużo wysiłku włożono w opracowanie procedur komputerowego A.I., tak by przeciwnicy zachowywali się sensownie, wykorzystywali przeszkody terenowe, współpracowali ze sobą, osłaniali się wzajemnie, itp. W nasze ręce oddany został też spory arsenał „potężnych” broni, karabinów maszynowych, pistoletów, granatów, itp. Gra dysponuje w pełni trójwymiarową, efektowną grafiką (engine został napisany od podstaw).

Wymagania:» Windows XP/Me/2000/98» Pentium III 800 MHz» 128 MB RAM» karta graficzna 16 MB» 300 MB HDD



+ PAC QUEST 3D

Gry ORYGINALNE, dodatek do play pc nr 9/2005




DANE POTRZEBNE DO SFINALIZOWANIA TRANSAKCJI (numer konta itp.) BĘDĄ DOŁĄCZONE DO MAILA KTÓRY OTRZYMASZ OD ALLEGRO PO WYGRANIU AUKCJI!!!

Zapraszam do licytacji!!!