Zestaw LEIFHEIT: mop Extra Soft M, wirówka Systemu Clean Twist – ID 52014.
Gwarancja 36 miesięcy.
Zestaw zawiera: wiadro, drążek Click System, sito obrotowe do wyciskania nakładek i mop do mycia podłogi.
+ GRATIS DWIE dodatkowe nakładki Micro Duo 55320 - o wartości 100 Pln!
Oryginalna nakładka Clean Twist Extra Soft M - Przeznaczona jest w szczególności do czyszczenia powierzchni typu panele, laminaty, parkiet. Chroni delikatne powierzchnie przed zadrapaniami i nadmiarem wody. Idealnie nadaje się do łagodnej pielęgnacji delikatnych podłóg.
Szerokość nakładki - rozmiar M. Długość nakładki: 33 cm.
![](http://produkty.e-aura.com.pl/52014_g8.jpg)
Do mopa dostępne są dodatkowe akcesoria dostosowane do różnych rodzajów powierzchni, a także wydajny koncentrat do mycia podłóg.
![](http://produkty.e-aura.com.pl/52014_g9.jpg)
Specyfikacja
|
Pojemność wiadra: 20 l |
Szerokość mopa: 33 cm |
Nakładka do mopa: extra soft M + 2 x Micro Duo !!!
|
Woda i brud zostają odwirowane: z osłoną rozbryzgową |
Podwójny przegub 360° |
Wytrzymały i wygodny uchwyt |
Drążek z końcówką systemu Click |
Drążek teleskopowy: 110-140 cm |
Rewolucyjne rozwiązanie od eksperta do spraw sprzątania: Delikatne sprzątanie wrażliwych powierzchni bez schylania i brudnych rak dzięki opatentowanej technologii ręcznego odwirowania. Możliwość zdjęcia górnej części - łatwe wylewanie brudnej wody.
System Click - pozwala podpiąć pod pałąk inne akcesoria, jak np. ściągaczka do wody z szyb, myjka do szyb, szczotka, zmiotka do kurzu, myjka Flexi.
![](http://produkty.e-aura.com.pl/52014.jpg)
Nakładka tak sucha jak chcesz!
![YouTube TWIST System](http://produkty.e-aura.com.pl/Leifheit CLEAN TWIST TV Spot 2014.png)
![](http://produkty.e-aura.com.pl/52014_g3.jpg)
![](http://produkty.e-aura.com.pl/52014_g5.jpg)