Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MONET: BLOK DO AKWARELI FONTENAY TORCHON 36x48 20K

17-02-2015, 0:32
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 157.50 zł     
Użytkownik arkadan_spzoo
numer aukcji: 5004584297
Miejscowość Pabianice
Wyświetleń: 13   
Koniec: 17-02-2015, 0:03

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

szablon

BLOK DO AKWARELI

CANSON FONTENAY

TORCHON

36X48 CM

20 KARTEK 300G

cena: 157,50 zł
kod produktu: 200[zasłonięte]302


blok malarski do akwareli z papierem Fontenay Torchon zawierający 20 arkuszy o wymiarach 36 x 48 cm i gęstości 300 g/m2;


Papier do akwareli Fontenay®

to najwyższej jakości papier czysto bawełniany posiadający dwie faktury na jednym arkuszu – z jednej strony grubo-, zaś z drugiej drobnoziarnistą. Papier Fontenay® wytwarzany tradycyjną metodą prasy cylindrycznej posiada znak wodny i naturalnie uformowane krawędzie. Choć nie zawiera wybielaczy optycznych, jest bielszy od tradycyjnych papierów do akwareli, dzięki czemu pozwala na doskonałe oddanie kolorów. Jest wewnętrznie i zewnętrznie zaklejany, posiada zabezpieczenia przeciwgrzybicze. Papier Fontenay® jest produkowany według międzynarodowych standardów ISO 9706. Fontenay® to najwyższej jakości papier do technik mokrych w atrakcyjnej cenie.



Artykuły plastyczne, dekoracyjne i kreatywne
ZOBACZ INNE NASZE AUKCJE
DOSTAWA

Wysyłkę realizujemy w ciągu dwóch dni roboczych za pośrednictwem Poczty Polskiej, paczkomatów InPost i kurierów DPD lub DHL.

Czas dostawy dla kurierów to w 95% następny dzień roboczy po wysyłce, dla paczkomatów 2-3 dni robocze a dla Poczty Polskiej od 2 do 7 dni w zależności od formy wysyłki. 

Przy każdej aukcji prezentowany jest aktualny cennik poszczególnych sposobów dostawy.

PŁATNOŚCI

Płatności można dokonać bezpośrednio z Allegro poprzez system płatności elektronicznych Payu.

W przypadku wyboru opcji "przelew bankowy" płatności prosimy dokonywać na konto:

ING Bank Śląski
79 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]4610090 [zasłonięte] 301968

Bardzo prosimy aby w tytule przelewu podać numer aukcji allegro oraz nick Zamawiającego

KONTAKT

[zasłonięte]@artykulydlaplastykow.pl

Na wszystkie pytania zadane drogą mailową odpowiemy najpóźniej następnego dnia roboczego.

tel. 728 [zasłonięte] 258

tel. 606 [zasłonięte] 350

FAKTURY

Na wszystkie sprzedawane przedmioty wystawiamy faktury VAT.