Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MODEL ELEKTRYCZNY HIMOTO TROPHY X1 2,4 GHz 4X4 4WD

05-12-2014, 19:15
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 589 zł     
Użytkownik Andrzej197430
numer aukcji: 4771269744
Miejscowość Grudziądz
Wyświetleń: 30   
Koniec: 05-12-2014, 18:11

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha




502[zasłonięte]023
Masz pytania Napisz
Numer konta:
28 1160 [zasłonięte] 2[zasłonięte]2020000 [zasłonięte] 213398

24-72 godz.

Kupując na kilku moich aukcjach za wysyłkę płacisz tylko raz

Proszę otwierać paczki przy kurierze ,w razie uszkodzeń spisać protokół.

KURIER DPD


WITAM

Zapraszam na inne moje aukcje.

JESTEŚMY LEGALNIE DZIAŁAJĄCĄ FIRMĄ


WSZYSTKIE PRZEDMIOTY NA MOICH AUKCJACH SĄ NOWE
POSIADAJĄ CERTYFIKAT CE

Posiadamy w sprzedaży szeroką ofertę  MODELI R/C

Zobacz pozostałe moje aukcje


Nie znalazłeś interesującego  modelu napisz

Posiadamy w ofercie części zamienne pytaj,

postaramy się pomóc.



Występujące kolorystyki:


Opis produktu


Himoto Trophy X10 2,4 GHz Off-Road 1:10 ze stajni znanej i cenionej marki Himoto.Autko zaprojektowane z myślą o początkujących i średnio zaawansowanych kierowcach, którzy uwielbiają emocjonującą jazdę na trasach off-roadowych.

Auto posiada łożyska kulkowe we wszystkich kołach - nie występuje to u innych marek tej samej klasy. Dzięki temu rozwiązaniu żywotność została zwiększona, a opory toczenia znacznie się zmniejszyły, co znacząco przekłada się na komfort użytkowania auta. Poniższy model posiada radio 2,4 Ghz z systemem End Point Adjustment (EPA), dzięki któremu możemy indywidualnie regulować działanie każdego serwomechanizmu. Jednym z zastosowań tego systemu jest np. możliwość ograniczania maksymalnej prędkości naszego modelu do wybranej wartości, co jest bardzo przydatne w przypadku początkujących i najmłodszych użytkowników. Pozwala to uniknąć zbyt szybkiej jazdy i ewentualnych uszkodzeń auta.

Model posiada ponadto duże olejowo-sprężynowe amortyzatory oraz dobrej klasy ogumienie, dzięki czemu świetnie trzyma się podłoża! Wysoko zawieszone podwozie oraz konstrukcja typu monster truck, sprawiają, że jest bardzo zwrotny, stabilny i przede wszystkim wytrzymały! Dzięki tym cechom jest to unikatowy model w skali 1:10 w tej klasie cenowej, chętnie wybierany przez osoby szukające dobrego auta!

Model został wyposażony w wydajny silnik klasy RC 540, który umożliwia osiągnięcie dużych prędkości.

Himoto Trophy X10 2.4GHz to model typu Ready To Run, czyli gotowy do jazdy od razu po wyjęciu z pudełka - potrzebujesz jedynie 4szt baterii AA (zwykłe "paluszki")do nadajnika, które również możesz kupić w naszym sklepie.

Dane techniczne
  • Długość: 500mm
  • Szerokość: 260mm
  • Wysokość: 180mm
  • Rozstaw kół: 275mm
  • Radio 2.4Ghz
  • Serwomechanizm o sile 6kg
  • Silnik: klasy RC 540
  • Akumulator Ni-MH
Skład zestawu
  • Model Himoto Trophy X10
  • Radio pistoletowe 2.4GHz
  • Pakiet Ni-Mh
  • Ładowarka sieciowa
  • Polskojęzyczna instrukcja obsługi