MODECOM OBUDOWA B26 USB 3.0 Z ZAS. LOGIC 400W
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik elecomp_com_pl
numer aukcji: 4728280609
Miejscowość Tarnów
Wyświetleń: 9
Koniec: 22-11-2014, 10:10
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Dzisiaj do sprzedania na aukcji
Opis
Obudowa B26 w zestawie z zasilaczem LOGIC-400
Tabela parametryczna
Separator:
  • ZASILACZ LOGIC-400
  • OBUDOWA B26
Separator:
Typ obudowy: Midi Tower
Format:
  • ATX
  • Micro ATX
  • Mini ITX
Liczba miejsc montaowych: 5
Miejsca montaowe 3,5'' wewn.: 2
Miejsca montaowe 3,5'' zewn.: 1
Miejsca montaowe 5,25'' zewn.: 2
Miejsca montaowe 2,5'' wewn.: 0
Moc zasilacza: 400 W
Wentylator: 12 cm
Ilo zcz zas. MOLEX: 4
Ilo zcz zas. Floppy: 1
Ilo zcz zas. SATA: 1
Ilo zcz zas. 4-pin 12V : 1
Zcze zas. MB: 20 + 4 pin
Air Duct: Nie
Kolor: Czarny
Wymiary:
  • - Szerokość: 190 mm
    - Głębokość: 440 mm
    - Wysokość: 422 mm
  • - Długość: 140 mm
    - Szerokość: 150 mm
    - Wysokość: 86 mm
Zcza na przednim panelu:
  • 1 x mikrofon
  • 1 x suchawki
  • 1 x USB 2.0
  • 1 x USB 3.0
Pozostae parametry:
  • Miejsce montażu wentylatora:
    - 1 x 80/120 mm (ścianka przód)
    - 1 x 120/140 mm (ścianka  bok)
    - 1 x 80/120 mm (ścianka tylna)
  • - Zastosowanie z ATX/ATX12V wersja 2.2V
    - Pasywny PFC
    - Termiczna kontrola szybkości wentylatora
    - MTBF:> 100000 godzin (80% obciążenia i 25 stopni C temperatury)
    - Sprawność: 70% przy pełnym obciążeniu i nominalnym napięciu