Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MOCNY ATI X1800XT 256MB DDR3 256bit PCIe SKLEP GW

09-09-2014, 19:56
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 89.50 zł     
Użytkownik EwaStella
numer aukcji: 4562991369
Miejscowość Lubin
Wyświetleń: 14   
Koniec: 09-09-2014, 19:54

Dodatkowe informacje:
Chłodzenie: Aktywne
Stan: Używany
Seria: X300 - X1950
Pamięć [MB]: 256
Taktowanie rdzenia [MHz]: 625
Producent: Inny producent
Dodatkowe informacje: SLI / Crossfire
Złącze: DVI, Dual-link DVI

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Telefon
665 [zasłonięte] 671
Email
[zasłonięte]@wp.pl
Godziny pracy
Pon - Nd 10- 18
Adres siedziby

ul. Sportowa 54/9
59-300 Lubin

Towar wysyłamy do 24h od momentu otrzymania wpłaty na konto firmowe T-Mobile . !!!UWAGA!!! Płatność przez PayU przedłuża tą procedurę o jeden dzień roboczy.

Paczki wysyłamy za pośrednictwem:

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z regulaminem. Dokonanie zakupu na tej aukcji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

 WITAMYWNASZYM

!!! SKLEPIE INTERNETOWYM !!!


Dzisiaj na aukcji karta graficzna:


CONNECT 3D

ATI RADEONX1800XT PCIe

256MB DDR3 256bit

2xDVI / TV-OUT



<<< BARDZO WYSOKIE OSIĄGI W GRACH >>>


UltraShadow II Pixel Shader 4.1+
nView Multi-display Intellisample 4.0

High-Precision Dynamic-Range
128-bit High-Precision Graphics DVC

HDR 2.0 Transparent Antialiasing
Microsoft® DirectX® 10.1,Shader Model 4.1
32-bit floating point texture filtering
Indexed cube map arrays
Independent blend modes per render target
Pixel coverage sample masking
Read/write multi-sample surfaces with shaders


     Przedmiotem aukcji jest rewelacyjnaa karta na złącze PCIe renomowanej firmy Connect3D model Radeon X1800XT z 256MB DDR3 na 256-bitowej szynie. Jest to bardzo szybka i wydajna karta do gier !!!. Oparta jest na procesorze R520, długo oczekiwanym konkurencie dla kart nVidii z serii 7. ATI kazało nam bardzo długo czekać na nowy układ graficzny, zwany popularnie Fudo. Jednak problemy zostały pokonane i R520 charakteryzuje się zmienioną architekturą w stosunku do poprzedniej generacji. Cechą charakterystyczną nowych układów są bardzo wysokie taktowania rdzenia i pamięci. Wynikają one po części z przejścia na nowy proces produkcyjny 0.09 mikrona.Na zakupiony towar udzielam 30dni pisemnej gwarancji rozruchowej oraz wystawiam paragon lub rachunekOdbiór osobisty możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

 Dokładna Specyfikacja:


http://www.gpureview.com/radeon-x1800-xt-card-326.html

!!! SZYBKA WYSYŁKA !!!