|
Mitchell & Johnson WLD+201LX
porażająco dobry odtwarzacz sieciowy
Mitchell and Johnson WLD201LX - odtwarzacz sieciowy został ogłoszony przez Hi-Fi World Magazine najlepszym strumieniowcem 2012 roku, model ten jest oddzielnym urządzeniem, które może zostać podłączone do posiadanego już zestawu audio, podobnie jak np. tradycyjny tuner radiowy.
Różnica polega jednak na tym, iż jest to zaawansowany produkt umożliwiający dostęp do zasobów zgromadzonych na Twoim komputerze.
Po połączeniu przewodowo lub bezprzewodowo z domowym routerem i uzyskaniu dostępu do sieci internetowej możemy korzystać z 16tyś stacji radia internetowego, lub zalogować się do swojego konta Spotify i wybierać z milionów dostepnych tam plików muzycznych.
Możliwe jest także odtwarzanie plików zapisanych na swoim komputerze lub dyskach Nas bez konieczności użycia jakichkolwiek dodatkowych urządzeń.
Oprócz obsługi załączonym w komplecie pilotem zdalnego sterowania dostęp do wszystkich funkcji mozna uzyskać za pomocą własnego iPhona, iPada lub dowolnego urządzenia z systemem Android z zainstalowaną bezpłatną aplikacją.
Zasiądź wygodnie na kanapie i zarządzaj swoim odtwarzaczem za pomocą tableta bądź smartfona wyposażonego w system Android lub iOS.
Funkcje:
radio internatowe lub Dab+
odtwarzanie plików muzycznych wg. playlist
obsługa Spotify
połączenie z siecią internetową po przez wifi lub złączem Ethernet
obsługa formatów: FLAC, AIFF, WAV upto 24/48, AAC/AAC+, MP3, Real- Audio, WMA (DRM)
odtwarzanie plików po przez gniazdo Usb
Wyjścia:
1 x analog stereo Rca
1x cyfrowe coaxialne
1 x cyfrowe optyczne
Obsługiwane formaty:
FLAC 1.5 mbit/s do 24-bits/48k
WAV 1.5 mbit/s do 24-bits/48k
AAC do 576 kbit/s
MP3 do 320 kbit/s
WMA do 384 kbit/s
RealAudio do 96 kbit/s
SPOTIFY
Dane techniczne:
- Całkowite zniekształcenia harmoniczne: 0.02 % (1 kHz 1 W)
- Pasmo przenoszenia częstotliwości: 20Hz-20KHz, +/ -3dB
- Stosunek sygnał/szum: >83dB (A)
- Wyjścia cyfrowe: optical TOSLINK, COAXIAL
- Wyjścia analogowe: RCA
- Tuner DAB (Band 3) DAB+
- Radio internetowe
- Zakres częstotliwości dla tunera: FM 87.5 – 108 MHZ , DAB 174.928 - 239.200 MHz
- Podłączenia do sieci: Wi-Fi 802.11b/g – WEP, TKIP, WPA, WPA2, WPS security , RJ-45 Ethernet jack
- USB: Odtwarzanie muzyki z pamięci masowych z wyłączeniem urządzeń Apple
- Aplikacje kontrolne: dla iPhone lub iPad oraz Android
- Pilot: wykonany ze szczotkowanego aluminium obsługujący SAP201V (wzmacniacz) i CDD201V (odtwarzacz cd).
- Zasilanie: AC 230V, 50/60 Hz
- Pobór prądu: Max 12W
- Wymiary: 430 x 80 x 283 mm
- Waga: 6.3kg
Cena za: szt.
kolor: silver
|