Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MINIKAMERA UKRYTA W PILOCIE SAMOCHODOWYM, 720x480

31-07-2014, 19:42
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 199 zł     
Użytkownik www_kupkamery_pl
numer aukcji: 4385414484
Miejscowość Lublin
Zostało sztuk: 5    Wyświetleń: 8   
Koniec: 31-07-2014, 19:46
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Nowa strona 3

MDH-SYSTEM

ul. Bajkowa 5

20-802 Lublin

tel/fax 081-[zasłonięte]6285

kom. 693-[zasłonięte]-235

e mail:

[zasłonięte]@mdh-system.pl

Gadu-Gadu

SKYPE: mdh-system

Przedpłata : 16 PLN


Pobranie : 19 PLN

Przedpłata : 20 PLN


Pobranie : 25 PLN

Sprzęt nowy.

Gwarancja pisemna na
12 miesięcy.

Do każdego zakupionego

przedmiotu wystawiamy

paragon fiskalny

lub Fakturę VAT.

Kliknij na mapkę aby zobaczyć jak do nas dojechać.

Mini kamera ukryta w obudowie kluczyka-pilota samochodowego


Dzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w małej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Urządzenie nagrywające dyskretnie z wbudowanej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.


Tym urządzeniem jest miniaturowa kamera ukryta w obudowie kluczyka-pilota samochodowego. Kamera nagrywa filmy w trybie ciągłym lub z detekcją ruchu oraz może wykonywać zdjęcia. Wszystkie te dane zapisują się na karcie micro SD. Dodatkowym atutem jest to że sam kluczyk nie jest obrobiony więc w punkcie dorabiania kluczy można dopasować go do zamka swojego pojazdu.


Parametry urządzenia:

Model

Mini kamera w obudowie kluczyka-pilota samochodowego

Przetwornik (rodzaj)

CMOS

Rozdzielczość i ilość klatek na sekundę

720 x 480; 19 kl/s

Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności)

Karta micro SD pojemności 4 GB w komplecie; maksymalna obsługiwana pojemność 32GB

Czułość

Około 2 lux

Detekcja ruchu

Obsługuje

Kąt widzenia

Około 60°

Pamięć potrzebna do zapisu 1 godziny nagrania

Około 2,5 GB

Pojemność akumulatora

200 mAh

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze

Maksymalnie 1 godzina video

Format zapisywanych plików

avi; jpg

Zapis daty i czasu

Obsługuje

Złącza do komunikacji z komputerem

mini USB

Waga

Około 39 g (bez uchwytów)

Wymiary

70 x 34 x 17

Kolor obudowy i materiał z którego jest wykonana

czarny; plastik

Zawartość opakowania

Mini kamera w obudowie kluczyka pilota; przewód USB; instrukcja obsługi

Sprzęt nowy. Gwarancja pisemna 12 miesięcy.

Do każdego zakupionego przedmiotu wystawiamy paragon fiskalny lub FVAT.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje