Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
Witam wszystkich na mojej aukcji
Do sprzedania posiadam profesjonalny, zawodowy, mikser produkcji polskiej ELEKTRONIKA M-9004 wraz z eliminatorem sprzężeń ELEKTRONIKA ES-2. Poniżej opis oraz specyfikacja:
Założona w 1955r. Spółdzielnia Pracy "Elektronika" jest producentem urządzeń dźwiękowych dla systemów nagłaśniających i rozgłoszeniowych. Specjalizuje się w wytwarzaniu amplimikserów, wzmacniaczy mocy, mikserów, kardioidalnych kolumn głośnikowych, eliminatorów sprzężeń. Wysoka jakość i niezawodność urządzeń stawia "Elektronikę" w czołówce producentów tego typu sprzętu na polskim rynku. Realizuje nagłośnienia kościołów i obiektów o trudnych warunkach akustycznych. Oferuje wysokiej klasy sprzęt stosowany do nagłaśniania szkół, kościołów, hoteli, supermarketów i innych obiektów użyteczności publicznej.
MIKSER STEREOFONICZNY MS-9004
Dziewięciowejściowy mikser akustyczny współpracujący ze wzmacniaczami mocy przeznaczony do stereofonicznego lub strefowego rozgłaszania dźwiękowego
9 wejść: Wszystkie kanały mikrofonowe oraz liniowe - symetryczne (złącza XLR i JACK), załączany phantom, regulacja czułości i barwy dźwięku (wysokie, niskie);
Wyjścia,wejścia 0,775V (gniazda JACK)
wolnostojący i do montażu w racku 19” 2U
Ponadto mikser zawiera:
filtr zrozumiałości mowy
Bramka szumów dla kanałów mikrofonowych
Wbudowany 2 x 7 punktowy korektor graficzny
Wyjście ZAPIS (złącza CINCH)
Wyjście,Wejście MAGNET
Mikser produkcji polskiej. Bardzo dobre brzmienie i spory potencjał. Duży plus to zasilanie Phantom załączane na każdym kanale indywidualnie. Korekcja na kanałach dwupasmowa ale na sumie jest korektor dzisięciopunktowy.
Do miksera został dokupiony dodatkowo eliminator sprzężenia akustycznego firmy ELEKTRONIKA ES-2
ELIMINATOR SPRZĘŻENIA AKUSTYCZNEGO
Urządzenie służy do ograniczenia sprzężenia zwrotnego. Działanie eliminatora polega na nieznacznym przesunięciu częstotliwości sygnału pomiędzy mikrofonem a głośnikami
Wejście i wyjście liniowe (złącza JACK asymetryczne)
Wolnostojący i do montażu w racku 19” 1U
Znamionowe napięcie wejściowe : 0,775V
Znamionowe napięcie wyjściowe: 0,775V
Maksymalny sygnał wyjściowy: 3V
Pasmo przenoszenia: 35-30 000 Hz
Współczynnik zawartości harmonicznych (THD) < 0,3%
Zmiana częstotliwości: 3....8Hz
Zasilanie sieciowe 230V, 50Hz
Waga: 2,7 kg
Mikser wraz z eliminatorem sprzężeń jest jak nowy. Stan techniczny, jak i wizualny idealny. 100% sprawny. Naprawdę gorąco polecam, gdyż jest to super sprzęt. Nadaję rewelacyjne, niespotykane brzmienia, także posiada spore możliwości. Komplet kosztował około 2000 zł, a więc sprzedaję mega okazyjnie. Zainteresowanych zapraszam osobiście w celu obejrzenia oraz przetestowania lub też mogę wysłać kurierem. Życzę udanej licytacji. Pozdrawiam serdecznie!!!
Aukcja godna polecenia!!!
W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer telefonu: 798-[zasłonięte]-284 lub mail: barbi-[zasłonięte]@tlen.pl