Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MIKROMUSIC - PIĘKNY KONIEC CD

02-05-2014, 7:48
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 41.69 zł     
Użytkownik alexanderwielki1
numer aukcji: 4116563240
Miejscowość Rzeszów
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 3   
Koniec: 02-05-2014, 7:51

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Liczba płyt w wydaniu: jedna
Opakowanie: w folii

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

  • O Nas
  • Zasady sprzedaży
  • Płatności i transport
  • Michael Jackson
  • Whitney Houston
  • Madonna
  • Rolling Stones
  • George Michael
  • Metallica
  • U2
Kategorie
  • Alternatywna
  • Blues
  • Country
  • Disco, Dance
  • Dla Dzieci
  • Elektroniczna
  • Filmowa
  • Folk
  • Funk
  • House
  • Jazz, Swing
  • Klasyczna
  • Kolędy
  • Metal
  • Pop
  • Rap, Hip-Hop
  • Reggae, Ska
  • Relaksacyjna
  • Rock
  • Rock'n'roll
  • Single
  • Składanki
  • Soul, Funk
  • Techno, Trance
  • Zestawy, Pakiety
Kontakt
e-mail: [zasłonięte]@gmail.com

tel.: 510 [zasłonięte] 678
tel.: 509 [zasłonięte] 844

poniedziałek - piątek
od 9.00 do 16.00

Mikromusic - Piękny koniec CD

Grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się, że takie pozornie różne gatunki muzyki, tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki - Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie.

Zespół od 10 lat czynnie koncertuje. Zagrał na większości dużych festiwali w Polsce, między innymi Open'er, Opolskie Debiuty, Top Trendy. Koncertował także za granicą, we Francji, Hiszpanii, Niemczech oraz Czechach (prestiżowe United Islands w Pradze i Bohemia Jazz Festival w Prachaticach). Przez ten czas grupa współpracowała, między innymi, z takimi artystami jak Leszek Możdżer, Piotr Dziubek, Sambor Dudziński, Natalia Lubrano, Marcelina, Joao Teixeira de Sousa. W 2012 roku zespół skomponował i nagrał muzykę do słowacko-czesko-polskiego filmu pod tytułem "Konfident" z Maciejem Stuhrem w jednej z ról. Napisał także musical "Trzy wesołe krasnoludki" dla wrocławskiego teatru muzycznego Capitol (premiera w 2013 roku).

Mikromusic było wielokrotnie nagradzane, między innymi na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, na Top Trendach, gdzie rekomendował ich sam Marek Niedźwiecki. Za płytę "Sova" grupa otrzymała nagrodę Warto, przyznawaną co roku przez Gazetę Wyborczą. Doceniono ich także nominacją do Yacha za teledyski do utworów "Sennik" i "Oczko" oraz nominacją do Camerimage za teledysk do piosenki "Thank God I'm a Woman", obok takich wykonawców jak Depeche Mode i Coldplay.

Wysyłka po 5.03.13

1. Za mało
2. Jestem super
3. Biedronki w słoikach
4. Sopot
5. Śmierć pięknych saren
6. Pożar
7. Takiego chłopaka
8. Pod włos
9. Zostań tak
10. Halo
11. Adam

Informacje o produkcji:
Dystrybutor: EMI
Nr katalogowy: [zasłonięte]91283
Rok wydania: 2013
Liczba płyt: 1