Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Mikroklocki. Mikroprocesory dla początkujących

24-01-2012, 5:44
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 58 zł     
Użytkownik Iwonkaaa1988
numer aukcji: 2033684935
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 9   
Koniec: 16-01-2012 19:07:02

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: twarda
Język: polski
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Autor: Jacek Andrzej Michalski

ISBN:[zasłonięte]978-83233-20-7
Format: B5, 262 str.
Twarda oprawa
Wydawnictwo BTC
Warszawa 2007


O książce
Żaden elektronik nie ma wątpliwości co do tego, że współczesna cywilizacja bez mikrokontrolerów istnieć nie może. Pomimo swojej powszechności, mikrokontrolery są nadal dla wielu - i to nie tylko początkujących - elektroników podzespołami tajemniczymi i trudnymi w stosowaniu. Autor książki pokazuje na prostych przykładach, że w rzeczywistości jest inaczej: proponuje Czytelnikom inteligentną zabawę z mikrokontrolerami, która przypomina - lubiane przez „dużych” i „małych” - budowanie z klocków Lego.


Jeżeli chcesz poznać mikrokontrolery od postaw, dobrze się przy tym bawiąc, ta książka jest dla Ciebie!

 


O autorze
Dr hab. inż. Jacek Andrzej Michalski, obecnie adiunkt w Instytucie Chemii Fizycznej PAN, zajmował się między innymi optymalizacją procesów przemysłowych w amerykańskiej firmie General Electric Environmental Services Inc. Jego noty biograficzne znalazły się m.in. w „Who’s Who in the World” (Marquis), „Who’s Who in Science and Engineering” (Marquis) oraz w „Dictionary of International Biographies” (Cambridge).
Jacek Andrzej Michalski jest autorem wielu publikacji naukowych i książki z zakresu inżynierii chemicznej i procesowej. Z zamiłowania jest krótkofalowcem (polski znak SP5IMO, amerykański WX3V) i elektronikiem, szczególnie zainteresowanym nowoczesnymi mikrokontrolerami i narzędziami do nich. Jest autorem wielu projektów mikroprocesorowych – niektóre z nich opublikował w miesięczniku „Elektronika Praktyczna”, z którym współpracuje od 2004 roku.