Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MIGHT and MAGIC IX Writ of Fate PL ! + PRAETORIANS

27-02-2012, 20:07
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 7.99 zł     
Użytkownik Barsog5
numer aukcji: 2070906423
Miejscowość cała POLSKA - wysyłka
Wyświetleń: 26   
Koniec: 31-01-2012, 12:58

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Zapraszam również na inne moje aukcje.
Sprzedaję na nich WIELE INNYCH GIER !!!

_

WARTO, BO ZAMAWIAJĄC KILKA PRODUKTÓW ZA WYSYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ !!!

MIGHT and MAGIC IX - Writ of Fate PL - to dziewiąta cześć jednej z najpopularniejszych serii cRPG rozgrywająca się w fantastycznym świecie Might & Magic. Fabuła toczy się w innym rejonie tego samego świata co w Heroes of Might & Magic IV. Od naszego postępowania w grze zależeć będzie złagodzenie lub nasilenie konfliktu zaistniałego w tej części świata.

Nowe przygody zaczynają się gdy nasz statek, płynący z Cheh'dian do Mendossus, rozbija się na Isle of Ashes na środku morza Verhoffin. Grę zaczynamy jedną postacią, która na początku musi odnaleźć porozrzucanych członków drużyny, a następnie odszukać drogę wyjścia z wyspy. Naszym zadaniem będzie zjednoczenie sześciu plemion Cheh'dian przeciwko Beldonianom, wspólnemu wrogowi z zachodu. Przywódca Beldonian, imperator Tamur Leng jest w posiadaniu tytułowego Writ of Fate, który przepowiedział mu że jego przeznaczeniem jest przywrócenie chwały Imperium Ursanian. W tym celu musi on podbić pozostałe prowincje.

W Might & Magic IX wykorzystany został nowoczesny engine graficzny LithTech 2.5 firmy Monolith a na świat tak jak w poprzednich częściach serii spoglądamy z perspektywy pierwszej osoby. Do dyspozycji mamy czteroosobową drużynę śmiałków z możliwością dołączenia trzech dodatkowych NPC-ów, którzy mogą zapewnić nam dodatkowe umiejętności. Przy tworzeniu postaci możemy wybrać spośród kilku ras: człowiek, elf, pół ork lub krasnolud i ośmiu różnorodnych klas postaci. Możemy rozwijać 23 skille oraz uczyć się ponad 40 czarów w całkowicie nowym systemie magii. Przed nami ponad 60 misji, w tym 26 questów promocyjnych, 20 głównych oraz 21 pobocznych. Rozgrywają się one w dziesięciu olbrzymich lokacjach zawierających ponad 40 podziemnych labiryntów i katakumb. POLSKA WERSJA !!!

wymagania: Pentium II 500MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D



PRAETORIANS - to kolejna produkcja hiszpańskiego zespołu Pyro Studios, znanego ze znakomitej serii gier taktyczno-strategicznych Commandos. Gra przenosi nas w czasy Imperium Rzymskiego, a jej rozgrywka skupia się przede wszystkim na walce i oddaniu klimatu wielu kampanii wojennych czasów Legionów Cezara. Możemy wybrać spośród trzech stron konfliktu, Rzymian, Gallów lub Egipcjan i sprawdzić swoje umiejętności w trzech, wielkich kampaniach (jedna wewnątrz Imperium Rzymskiego, kolejna w Europie Centralnej, wreszcie ostania na terenie Egiptu). Łącznie daje to ponad 20 rozbudowanych misji. Każda strona konfliktu jest inna. Rzymianie to przede wszystkim zdyscyplinowane, dobrze uzbrojone odziały wykorzystujące w walce wymyślne formacje bojowe oraz imponujące machiny wojenne. Galowie to nieustraszeni wojownicy, o bardzo dużej mobilności i wysokim morale. Z kolei Egipcjanie to fanatycy religijni dysponujący sporą wiedzą naukowo-techniczną, gotowi na każde poświęcenie w imię Faraona.

Podstawowymi elementami gry są odpowiednie zarządzanie dostępnymi zasobami militarnymi, taktyka i umiejętność wykorzystania posiadanego lub zdobytego sprzętu bojowego. W każdej z walk mamy ograniczoną liczbę oddziałów co zmusza do opracowania odpowiedniej, gwarantującej jak najmniejsze straty własne strategii. Wojska w czasie bitwy można ustawić w różne formacje, z których każda ma swoje wady i zalety. Niektóre typy wojsk mogą wykorzystywać specjalne formacje w walce przeciwko określonym jednostkom wroga. Każda jednostka została realistycznie odtworzona łącznie z bronią i rynsztunkiem. Do dyspozycji mamy około dziesięciu różnego typu wojsk, takich jak łucznicy, pikinierzy czy pretorianie. Wszystkie rodzaje jednostek posiadają zróżnicowane możliwości i umiejętności. Dodatkowo mamy dostęp do różnych maszyn oblężniczych (jak tarany czy katapulty) pomocnych przy ataku na fortyfikacje wroga.

wymagania: Pentium III 800 MHz, 256 MB RAM, 32MB akcelerator 3D, 600 MB HDD



Gry ORYGINALNE, dodatek do cd-action nr 115 (8/2005)

DANE POTRZEBNE DO SFINALIZOWANIA TRANSAKCJI (numer konta itp.) BĘDĄ DOŁĄCZONE DO MAILA KTÓRY OTRZYMASZ OD ALLEGRO PO WYGRANIU AUKCJI!!!

Zapraszam do licytacji!!!