Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Miernik naciągu paska rozrządu TARNÓW TUCHOWSKA 56

29-01-2012, 6:13
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 225 zł     
Użytkownik np_Ren
numer aukcji: 2071020800
Miejscowość Tarnów TUCHOWSKA 56
Zostało sztuk: 5    Wyświetleń: 8   
Koniec: 29-01-2012 06:13:07
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Przyrząd służy do szybkiej kontroli naciągu paska rozrządu. pasuje do wszystkich samochodów z paskiami rozrządu typu: wielorowkowe. klinowe. użebione.

Instrukcja obsługi:

UWAGA:
Sprawdzenia dokonywać przy wyłączonym silniku.
Należy uważać na temperaturę silnika.

SPOSÓB POMIARU:
1. Ustawić przyrząd na pasku w miejscu oznaczonym przez producenta lub w połowie odległości pomiędzy kołami pasowymi.
2. Obracać rękojeścią aż do momentu pokrycia się krawędzi rękojeści z rowkiem trzpienia pomiarowego.
3. Odczytać wartość ugięcia.
4. Zwolnić przyrząd. obrócić wałem korbowym zgodnie z kierunkiem pracy o jeden pełny obrót i powtórzyć pomiar.
5. Dokładne wyniki można uzyskać wyciągając średnią z dwóch pomiarów. W przypadku. gdy wartość pomiaru odbiega od wartości zalecanych należy ustawić żądaną wartość ugięcia kręcąc rękojeścią. Następnie regulując położenie napinacza paska doprowadzić do pokrycia się kreski na trzpieniu z krawędzią rękojeści.

TARNÓW TUCHOWSKA 56

PRODUKT PROFESJONANY MARKOWY!!!

F.VAT GWARANCJA!

605-[zasłonięte]-040

605-[zasłonięte]-536

ZAPRASZAMY!!!