Nowy w oryginalnym opakowaniu, zafoliowany, z certyfikatem autentyczności COA
Kod produktu nadany przez producenta:[zasłonięte]164-069
Faktura VAT lub paragon. Podana cena jest ceną brutto - zawiera 23% podatku VAT
Wersja komercyjna BOX - do użytku w firmie. Idealny dla małych i średnich firm. Program nie jest przypisany do komputera, tak jak w przypadku wersji OEM. Można go legalnie odsprzedać po wcześniejszym odinstalowaniu
Licencja na 2 komputery - stacjonarny i przenośny z możliwością przenoszenia między stanowiskami. Jedyny warunek to jeden właściciel tych komputerów
Wyciąg z umowy licencyjnej: Dodatkowa druga kopia oprogramowania może być zainstalowana na urządzeniu przenośnym do użycia przez jednego, głównego użytkownika oprogramowania.
Specyfikacja:
|
Producent
|
Microsoft
|
Oprogramowanie
|
Publisher 2010
|
Wersja językowa
|
polska
|
Typ produktu
|
BOX
|
Licencja
|
komercyjna do wykorzystania w firmie oraz w domu
|
Liczba użytkowników
|
1
|
Liczba stanowisk
|
2
|
Nośnik oprogramowania
|
płyta DVD
|
Certyfikat Autentyczności
|
TAK
|
Wersja bez dedykacji na konkretną markę komputera (można używać na każdym)
|
Pomoc techniczna Microsoft
|
TAK
|
Sprzedawane przez nas programy są objęte gwarancją poprawnej instalacji, rejestracji oraz oryginalności. W razie problemów z oprogramowaniem każdy klient otrzymuje od nas pomoc techniczną lub możliwość zwrotu towaru.
Program Microsoft Publisher 2010 ułatwia tworzenie, personalizowanie i udostępnianie różnego rodzaju profesjonalnych publikacji oraz materiałów marketingowych.Za pomocą programu Publisher 2010 można łatwo przekazywać odpowiednie informacje za pośrednictwem różnego rodzaju publikacji, co pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Umożliwia on tworzenie wysokiej jakości broszur, biuletynów, kart pocztowych, kart z pozdrowieniami i biuletynów rozsyłanych pocztą e-mail bez konieczności posiadania doświadczenia w projektowaniu grafiki.Program Publisher 2010 umożliwia bezbłędne wykonywanie zadań.
Wymagania systemowe
Microsoft Windows 7 - 500 MHz - RAM 256 MB - HD 1.5 GB
Microsoft Windows Server 2008 R2 - 500 MHz - RAM 256 MB - HD 1.5 GB
Microsoft Windows Server 2003 R2 - 500 MHz - RAM 256 MB - HD 1.5 GB
Microsoft Windows Vista SP1 - 500 MHz - RAM 256 MB - HD 1.5 GB
Microsoft Windows XP SP3 - 500 MHz - RAM 256 MB - HD 1.5 GB