MIŁORZĄB DWUKLAPOWYGinko biloba Miłorząb to drzewo do 35 metrów wysokości. Gałęzie wzniesione lub lekko przechylone, u starych okazów szeroko rozłożone. Liście skrętoległe, na krótkopędach kiściasto skupione, pojedyncze, wachlarzowate, dwuklapowe, widlasto unerwione. Zewnętrzny brzeg liścia falisty. Na jesieni liście stają się złotożółte. Kwiaty męskie w walcowatych, żółtozielonych kotkach na krótko pędach a żeńskie długoszypułkowe. Nasienie podobne do pestkowca z żółtą osłoną.Miłorząb to jedyny jeszcze żyjący przedstawiciel rzędu miłorzębowców znanych głównie ze skamielin. Gatunek odporny na mróz i pasożyty.


. Miłorząb japoński zapobiega zmarszczkom. Liście tego drzewa zawierają flawonoidy, które uelastyczniają naczyńka włosowate i usprawniają krążenie (ekstrakty z miłorząb są składnikiem kosmetyków do cery naczynkowej). Miłorząb łagodzi podrażnienia, poprawia elastyczność skóry. Ma silne działanie antyoksydacyjne - zwalcza wolne rodniki, które przyspieszają powstawanie zmarszczek. Jest niezastąpiony także w kosmetykach zwalczających cellulit. 


OFEROWANE ROŚLINY SĄ ZDROWE I ŚWIETNIE UKORZENIONE SPRZEDA WANE W DONICY WYSOKOŚĆ 50-60cm Z UWAGI NA ROZMIR ROŚLINY I JEJ ATRAKCYJNĄ CENĘ,MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE JEST TO NIEBYWAŁA OKAZJA!!!
Z UWAGI NA WYSOKI KOSZT PRZESYŁKI PROPONUJE ZAKUP INNYCH CIEKAWYCH ROŚLIN NA MOICH AUKCJACH.
Z POWODU BARZO DUŻEJ ILOŚCI ZAMÓWIEŃ REALIZACJA PRZESYŁEK DO 4 DNI ROBOCZYCH PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY. NIE WYSYŁAM SADZONEK ZA POBRANIEM!!!!!!!!!!!Przesyłki realizowane przez 
NA ŻYCZENIE WYSTAWIAM FV GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM DO LICYTACJI!! ODWIEDŹ MOJE INNE AUKCJE , A MOŻE ZNAJDZIESZ COŚ DLA SIEBIE !!
|