Ile razy wydawałeś pieniądze na produkty paszowe zachwalane przez przedstawicieli handlowych jako te idealne?
Obiecywano Ci natychmiastowe rozwiązanie wszystkich Twoich problemów?
Efekty w postaci lepszego pobierania pokarmu przez zwierzęta oraz zwiększonej ilości oddanego mleka miały być widoczne od razu?
Rezultatów jak nie było tak nie ma, a jedyna widoczna rzecz to sterta faktur z dużą ilością pieniędzy do zapłaty?
A teraz wyobraź sobie, że kupiłeś produkt w pełni naturalny, w bardzo niskiej cenie.
Jesteś całkowicie przekonany, że dajesz swoim krowom coś, co będzie im smakować, a w efekcie sprawi, że oddadzą więcej mleka.
Nie musisz się zastanawiać, czy Cię na to stać ponieważ melasa jest bardzo tania.
Po krótkim czasie zauważasz, że Twój budżet jest lekki, krowy chętnie jedzą paszę, dają więcej mleka, sąsiedzi zazdroszczą braku problemów, a Ty uśmiechnięty żałujesz tylko jednego - że wcześniej nie trafiłeś na informacje o melasie.
Wszystko o czym piszemy potwierdzają badania naukowe. Jeśli chcesz się upewnić, że tak jest przeczytaj proszę, co następuje:
NAJNOWSZE BADANIA NAD MELASĄ
Najnowsze krajowe badania nad melasą były prowadzone w Ośrodku Badawczo Wdrożeniowym należącym do Ośrodka Hodowli Zarodowej Osięciny sp. z o.o. Dr Lach badał efekt wpływu dodatku melasy dla krów wysoko produkcyjnych. W doświadczeniu były wyodrębnione 3 grupy zwierząt:
Grupa I otrzymywała dawkę standardową TMR; Grupa II otrzymywała dawkę standardową która wzbogacona była roztworem wodnym melasy podawanym aplikatorem do wozu paszowego w trakcie przygotowywania TMR’u; Grupa III otrzymywała dawkę standardową wzbogaconą roztworem wodnym melasy, podawanym aplikatorem bezpośrednio do indywidualnych koryt wytypowanych zwierząt. Wyniki doświadczenia są obiecujące, bowiem dowiadujemy się z nich że dodatek melasy miał istotny wpływ na wszystkie oceniane czynniki. W badaniu dr Lacha wydajność w grupach w których był stosowany dodatek melasy była znacznie większa niż grupy kontrolnej aczkolwiek najlepsze wyniki miała grupa gdzie melasa była dodawana do wozu, wzrost o ponad 15%. PODSUMOWANIE:Zastosowanie melasy spowodowało, że średnia wydajność w 8 tygodniu eksperymentu grupy w której melasa była dodawana do wozu, wzrosła o ponad 2kg natomiast pobranie paszy wzrosło o 5kg.
Zadzwoń, by zamówić dobrą melasę: 533 [zasłonięte] 611
Prezentowana cena jest ceną brutto za tonę. Paleto-pojemniki zawierają melasę o wadze około 1400 kg lub mniejsze około 950 kg
Istnieje możliwość dostawy paleto-pojemnika z melasą bezpośrednio do Państwa gospodarstwa - koszt około 200 zł (szczegóły ustalamy telefonicznie)
Uwaga!
Posiadamy numer weterynaryjny oraz wszelkie atesty i certyfikaty.