Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

! MEGA E-PAPIEROS 2xBateria,4xŁadow,LIQUID15ml..

17-06-2012, 9:08
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 49 zł      Najwyzsza cena licytacji: 49 zł     
Użytkownik LIBIMAR
numer aukcji: 2348739914
Miejscowość Poznań
Kupiono sztuk: 3    Licytowało: 3    Wyświetleń: 73   
Koniec: 25-05-2012, 12:39

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Opis przedmiotu:

Kontakt

POZNAŃ
STAROŁĘKA - CZAPURY

tel. 517 [zasłonięte] 229 (orange)
tel. 662 [zasłonięte] 939 (era)
GG[zasłonięte]15545
mail. [zasłonięte]@wp.pl


Przesyłka

ZA PRZESYŁKĘ PŁĄCISZ TYLKO RAZ !!! NIEZALEŻNIE ILE KUPISZ NA RÓŻNYCH AUKCJACH !!!

Poczta Polska
Kurier DHL


CENIK PODANY WYŻEJ

Regulamin



New Page 1

ELEKTRONICZNY PAPIEROS E-Health-Cigarette

MEGA ZESTAW ZAWIERA:
ELEKTRONICZNEGO PAPIEROSA(bateria + atomizer + pusty wkład)
+ DRUGA BATERIA ! ( jedną baterię używasz a drugą w tym czasie ładujesz nie zaskoczy cię nagły brak  dymu w E-papierosie !)
+ 10 Kartridży (wkładów) - smak do wyboru: Marlboro, Menthol (napełnione liquidem-olejkiem wkłady-ustniki wystarczy wcisnąć nowy ustnik i gotowe)
Zawartość nikotyny : HIGH 16mg / MED 12mg / LOW 8mg / NONE 0mg
+ LIQUID 15ml - smak do wyboru: Marlboro, Menthol (zamiast kupować nowe kartridże-wkłady wystarczy zakroplić liquidem-olejkiem1-2 krople do ustnika i można"palic" dalej - duża oszczędność  !!)
Zawartość nikotyny : VERY HIGH 24mg/ HIGH 16mg / LOW 8mg / NONE 0mg
+ 4 ŁADOWARKI - SIECIOWA, SAMOCHODOWA, 2xkabel USB
Taki zestaw powinien wystarczyć spokojnie na miesiąc, później wystarczy jedynie kupować kartridże -napełnione wkłady lub tzw. Liquid - płyn którym napełniamy zużyte wkłady.-wszystko dostępne na moich aukcjach !

Zestaw zawiera ładne opakowanie - po prostu gotowy prezent! (Dokładna instrukcja po POLSKU na temat użytkowania, zakraplania, konserwacji... ) PRZY ZAMÓWIENIU PROSZĘ PODAĆ SMAK I ZAWARTOŚĆ NIKOTYNY E-papieros to niepalny, elektroniczny i ekologiczny papieros, który nie zawiera substancji smolistych, rakotwórczych ani żadnych innych składników które są szkodliwe dla organizmu. Jest on nieszkodliwy dla otoczenia i można go palić wszędzie - w biurze, w autobusie czy w samolocie. Dzięki e-papierosowi rzucanie palenia będzie bezbolesne - nawet dla zatwardziałych palaczy.
  • Smakuje podobnie jak prawdziwy, oryginalny papieros. Używając e-papierosa zmniejszysz ryzyko chorób spowodowanych paleniem. Nie szkodzi osobom w twoim otoczeniu (bierne palenie jest równie szkodliwe co aktywne). Podstawową zaletą e-papierosa jest brak wydzielania substancji smolistych, metali ciężkich , związków rakotwórczych w trakcie "palenia".
  • Dym z e-papierosa jest w rzeczywistości parą powstającą w kartridżu (nie zachodzi spalanie) i szybko rozpływa się w powietrzu.Nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, ani nie powoduje zadymienia w pomieszczeniach.E-papieros nie jest wyrobem tytoniowym - umożliwia palenie w miejscach publicznych. Używając e-papierosów nie musisz się więcej martwić o nieprzyjemny zapach z ust i żółty osad na zębach. Oszczędne - e-palacze oszczędzają przeciętnie 50%-80% pieniędzy, które by wydali na szkodliwe papierosy.Oszczdność zdrowia - bezcenne
  • Brak ognia, popiołu i niedopałków - nie musisz już szukać zapalniczki ani popielniczki żeby zapalić. Specyfikacja E-papierosa: Specyfikacja:

    - Papieros wielokrotnego użytku,
    - Waga 11 g
    - Długość: 87mm
    - Pojedynczy nabój pozwala na zaciągnięcie się ok. 100 razy
    - Okres ładowania baterii: 1-2 godziny.
  • POSIADAM WIĘCEJ SZTUK !!!
    - ZA PRZESYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ (niezależnie od ilości)


    Zobacz pozostałe aukcje:

    Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

    PaneleAllegro.pl