Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Meble Secesyjne z 1906 r ****IDEAŁ**** Poznań

25-02-2012, 20:49
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 25 000 zł     
Użytkownik edeneye
numer aukcji: 2082519519
Miejscowość Skórzewo
Wyświetleń: 80   
Koniec: 10-02-2012, 8:09
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witam serdecznie,

Polecam komplet mebli secesyjnych z 1906 roku. Meble zostały wykonane z litej brzozy, bejcowane w kolorze orzecha. Poddane renowacji wiosną 2011. Dla mebli secesyjnych najbardziej charakterystyczne są motywy zaczerpnięte ze świata roślin i zwierząt oraz odrzucenie symetrii. Wygięte, faliste kształty to skutek gięcia drewna na gorąco.

Powleczone politurą szelakową, którą stosuje się w celu ożywienia rysunku drewna i nadania mu delikatnego połysku, a także jako ostatnią warstwę uszlachetniającą powłokę lakierową. Wymieniona tapicerka, sprężyny oraz trawa morska w siedziskach kanap i fotela. Szyby 2-milimetrowe, gięte, oryginalne z 1906 roku.

Do stolika posiadam również szybę nablatową. Meble sprzedaję wyłącznie w komplecie.

Nie ma niestety możliwości kupienia poszczególnych elementów osobno.

Meble przechowywane w suchym i ogrzewanym pomieszczeniu. Stan mebli jest IDEALNY.

Więcej zdjęć prześlę mailowo na życzenie mailem.

Na wszystkie pytania odpowiem telefonicznie bądź mailowo:

Tel. 602 [zasłonięte] 523

W sprawie transportu proszę również o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

ZAPRASZAM!!